Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Żuromin. Festyn dla rodzin

2015-05-22 08:29:27 (ost. akt: 2015-05-22 08:35:56)

Podziel się:

W sobotę 6 czerwca w Parku Miejskim w Żurominie odbędzie się „Piknik rodzinny”. Tego typu impreza organizowana jest w mieście po raz trzeci i cieszy się dużą popularnością.

Dzięki przedsięwzięciu w mieście gościliśmy zespół Arka Noego, a w ubiegłym roku Majkę Jeżowską. Tym razem wielkich gwiazd nie będzie, ale atrakcji dla dużych i małych nie zabraknie. Impreza startuje o godzinie 15:00. Na scenie zaplanowano występ Klubu Seniora z Żuromina i zespołu na „Na ostatnią chwilę” O godzinie 19:00 zagości na scenie muzyka taneczna wykonana przez Sławka Lisowskiego. Odbędą się również różnego rodzaju konkursy. Dzieci i młodzież będą mogły spróbować swoich sił w konkursie tańca Zumba i w karaoke. Tradycyjnie będą rozstawione namioty tematyczne. W niektórych będzie można przygotowywać własnoręcznie pożywienie, w innych grać w gry, a w jeszcze innych grać na instrumentach muzycznych. Będzie również kącik dla bardzo małych dzieci. A w nim miejsce, żeby między innymi nakarmić i przebrać dziecko. Ponadto dla wszystkich będzie grill, konkursy z nagrodami i wiele innych. A to wszystko zupełnie za darmo.
Organizatorem festynu jest Urząd Gminy i Miasta w Żurominie. Impreza finansowana jest z funduszy pozyskanych z tytułu wydanych zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.


Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB