Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Piłka nożna. Pogromcy Marco-Polo triumfują w Dłutowie

2015-06-12 15:07:35 (ost. akt: 2015-06-16 15:36:45)
Wszyscy uczestnicy turnieju

Wszyscy uczestnicy turnieju

Podziel się:

„Bonus na Orliku” dla zespołu Pogromcy Marco-Polo. Zespół z Poniatowa zwyciężył w rozgrywanym w Dłutowie Starym turnieju piłki nożnej. Ponadto powiat żuromiński w tej imprezie reprezentowały zespoły FC Wylazłowo i Nieznani Sprawcy.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W sobotę 30 maja na kompleksie boisk Orlik w Starym Dłutowie rozegrany został turniej piłki nożnej pod nazwą „Bonus na Orliku”. W imprezie wzięło udział dziewięć zespołów – sześć z nich reprezentowało powiat działdowski natomiast trzy z nich to zespołu na co dzień grające w piłkę w powiecie żuromińskim – Pogromcy Marco-Polo, FC Wylazłowo i Nieznani Sprawcy.
Po rozegraniu serii gier wyłoniono najlepszy zespół, a okazała się nim ekipa z Poniatowa. Pogromcy Marco-Polo, na co dzień rywalizujący w R-Gol Lidze Miejskiej na Orliku w Żurominie, pokazali, że również świetnie radzą sobie w turniejach jednodniowych. Drugie miejsce w imprezie zajął zespół Polna Crew, a trzecie Niechłonin. Najlepsze zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami, a najlepsi gracze otrzymali wyróżnienia indywidualne.
- Serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za udział, kibicom za doping i stworzenie fajnego sportowego widowiska. Szczególne podziękowania kieruję do sponsora całej imprezy firmy Bonus z Jabłonowa (gm. Płośnica) pana Roberta Gawendy. Dzięki takim osobom jak pan Robert, my miłośnicy piłki nożnej możemy wspólnie spotykać się i rywalizować w sportowej walce. Wielkie podziękowania – mówi animator Orlika w Dłutowie Krzysztof Sadowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB