Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Żuromin. Piknik dla rodzin

2015-06-16 14:51:15 (ost. akt: 2015-06-16 15:23:49)
 Tuż przed koncertem gwiazdy pikniku Sławka Lisowskiego

Tuż przed koncertem gwiazdy pikniku Sławka Lisowskiego

Podziel się:

Zabawa, gry, muzyka, taniec i mnóstwo atrakcji czekało w Parku Miejskim na dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. Prawdziwie letnia pogoda sprzyjała plenerowym imprezom.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W sobotę 6 czerwca w Parku Miejskim odbył się piknik rodzinny. Wiele rodzin tego dnia przyszło do parku, by wspólnie spędzić czas. Na dużych i małych mieszkańców miasta i okolic czekało wiele atrakcji. W centrum miasta rozstawiono namioty, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było stanowisko, w którym można było grać na instrumentach, własnoręcznie wykonać coś do jedzenia, można było budować z klocków, rysować, jeździć elektrycznym motocyklem i samochodami. Były trampoliny i dmuchane zjeżdżalnie. Dla tych najmniejszych dzieci było przygotowane specjalne stanowisku a w nim między innymi mały basen z kulkami i trampolina. Dla wszystkich był też grill, gdzie można było częstować się pysznościami przygotowanymi przez firmę Cedrob Pasze. Z wszystkich atrakcji można było korzystać zupełnie bezpłatnie. Nie zabrakło również muzyki i konkursów z nagrodami. Na scenie zaśpiewały żuromińskie seniorki. Śpiewały również dzieci. Wystąpili uczestnicy sekcji wokalnej i sekcji tanecznej działających przy Żuromińskim Centrum Kultury. Był też konkurs tańca Zumba. Wieczorem na scenie wystąpił Sławek Lisowski, dzięki czemu wszyscy mogli posłuchać i potańczyć przy muzyce tanecznej. Organizatorem festynu był Urząd Gminy i Miasta w Żurominie.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB