Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Zabawa, integracja i sport, czyli piknik rodzinny w Lubowidzu

2015-06-23 08:43:54 (ost. akt: 2015-06-25 10:49:24)
.Publiczność dopisała

.Publiczność dopisała

Autor zdjęcia: fot. as

Podziel się:

W miniona niedzielę, 14 czerwca mieszkańcy Lubowidza i okolic bawili się na festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół w Lubowidzu. Hasłem przewodnim festynu było „Trzymaj formę ponad normę”.

Angelika Szczechowicz
a.szczechowicz@kurierzurominski.pl

Najpierw występy...

Piknik rodzinny w Lubowidzu, który odbył się w niedzielę 14 czerwca miał na celu integrację mieszkańców poprzez zabawę i sport. Impreza zaczęła się o godzinie 14.00 od występu uczniów z Zespołu Szkół w Lubowidzu. Uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali różne układy taneczne i talenty wokalne. Mimo chwilowych problemów z oprawa muzyczną, dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze.

...potem sport i zabawa

Zgodnie z hasłem przewodnim imprezy „Trzymaj formę ponad normę”, po występach uczniów przyszła kolej na zabawy sportowe, które prowadził nauczyciel wychowania fizycznego, Marek Zieliński. Trzeba przyznać, że niektóre konkurencje były bardzo trudne, jak np. utrzymanie się na dmuchanej piłce. W tej zabawie sportowej nie miał sobie równych uczeń klasy III Mateusz Trzciński, który utrzymał się na piłce przez 24 sekundy i tym samym wygrał tę konkurencję.
W zabawach sportowych brali udział także dorośli. Szczególnym zainteresowaniem wśród dorosłych cieszyła się konkurencja polegająca na rzucie kulką z papieru do kosza. Tym razem bezkonkurencyjna okazała się nauczycielka z Zespołu Szkół, pani Alina Wasiak, która na 10 rzutów, tylko jeden miała niecelny.
Po zabawach sportowych mieszkańcy Lubowidza i okolic mogli wysłuchać koncertu Leny Zuchniak-wokalistki i saksofonistki z programu „Jaka to melodia”.
Przez cały czas trwania festynu dzieci mogły korzystać z takich atrakcji, jak malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampolina, basen z piłeczkami. Nie zabrakło także ciepłych posiłków i kiełbaski z grilla.

Cel - wycieczki krajoznawcze

Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Lubowidzu ocenia imprezę bardzo dobrze.
- Myślę, że bardzo ładnie wszystko wyszło, był spokój i porządek - mówi pani Iwona Domżalska, dyrektor placówki.
- Chciałabym podziękować szczególnie Radzie Rodziców, przewodniczącej i wiceprzewodniczącej, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy bardzo się zaangażowali w organizację pikniku -dodaje.
Pieniądze zebrane podczas festynu zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów na konkursy i wycieczki krajoznawcze. Dokładna kwota, jaka została zebrana podczas pikniku, do zamknięcia tego numeru Kuriera jeszcze nie jest znana.

Impreza trwała do godziny 21.30.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. informator #1761525 | 83.28.*.* 24 cze 2015 09:17

    Chętne osoby na stanowisko dyrektora szkoły zapraszam do konkursu na dyrektora SP Lidzbark szczegóły www.bip.umig.lidzbark.pl/?a=2578

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. aqw #1761199 | 81.190.*.* 23 cze 2015 20:35

    Proszę poprawić wszystkie błędy ortograficzne, stylistyczne i interpunkcyjne. Dziękuję.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz