Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Bieżuń. Z poślizgiem, ale hucznie

2015-07-01 15:17:42 (ost. akt: 2015-07-07 11:38:46)
Dzieci długo czekały na swoje występy

Dzieci długo czekały na swoje występy

Autor zdjęcia: fot. wip

Podziel się:

Tegoroczne Dni Bieżunia wisiały na włosku. Firma rozstawiająca scenę zawiodła. O 14 miały rozpocząć się pierwsze występy. Niestety dzieci musiały się rozejść i kilka grup w ogóle nie występowało. Dopiero po 18 wszystko wróciło do normy. Mieszkańcy bawili się fantastycznie, ale niesmak pozostał.

Wiesław Paszta
redakcja@kurierzurominski.pl

Z lekkim technicznym poślizgiem rozpoczęły się w sobotę 28 czerwca Dni Bieżunia.
Gości przywitał gospodarz - burmistrz Andrzej Szymański i kierownik Muzeum Małego Miasta Jerzy Piotrowski. Nie zabrakło także przedstawicieli samorządu, członków Towarzystwa Przyjaciół Bieżunia i oczywiście mieszkańców miasta i okolic. Na terenie parku rozstawiono zjeżdżalnie i basen z kulami dla najmłodszych. Czynny był grill z pysznymi kiełbaskami i napojami.

Pomimo że z programu wypadło kilka zaplanowanych występów, to pierwsza część sportowa czyli turniej plażowej piłki siatkowej, mecz piłki nożnej i zawody w wyciskaniu sztangi odbyła się zgodnie z planem. Występy artystyczne rozpoczął na asfaltowej scenie zespół artystyczny „Gozdowo”. Barwne stroje artystów i pięknie wykonany kujawiak został nagrodzony dużymi brawami tak jak i odtańczony już na rozstawionej scenie przez zespół ”Solec” krakowiak. Nie zabrakło członków Klubu Seniora „Nad Wkrą” , który zaprezentował swój repertuar, a między innymi takie piosenki jak „Graj piękny Cyganie” czy „Zabrałeś serce moje”. Zabawę taneczną rozpaczał zespół „Vancouver” a potem w rytmie disco polo porwały do tańca gwiazdy wieczoru
zespół „Ekstazy” oraz „Martess” i „Aby pograć”, a gorące rytmy i piękna pogoda zrekompensowała na pewno techniczną wpadkę, która była niezależna od organizatorów.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kiełb #1766672 | 77.255.*.* 2 lip 2015 08:37

    WSZYSTKO JASNE firma KAWCZYNSKI :D przeważnie za co sie brał to mu nie wychodziło :)))

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz