Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Biesiady Kasztelańskie w Brodnicy

2015-07-14 12:43:24 (ost. akt: 2015-07-14 12:47:01)

Podziel się:

W najbliższą sobotę, w Brodnicy, na stadionie OSiR będzie można na Biesiadzie Kasztelańskiej posłuchać występów wielu polskich wykonawców. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 15. Na scenie jako pierwsi pojawia się członkowie zespołu Exaited, potem zagrają: Michał Sołtan, The Dox, Jorrgus i Jula. Gwiazdą wieczoru będzie zespół PERFECT. Na imprezie nie zabraknie i innych atrakcji – będą m.in. pokazy Polskiej Reprezentacji w Grillowaniu, Polish BBQ Kings i konkurs „Lodówka pełna piwa”.

Program Biesiady Kasztelańskiej w Brodnicy prezentuje się następująco:
Godz. 15.00 – rozpoczęcie imprezy, otwarcie ogródków i części gastronomicznej, start rejestracji do konkursów
Od 16.00 – do ok. 22:00 – zagrają Exaited, Michał Sołtan; The DOX; Jorrgus i Jula. Na scenie odbędzie się także szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Ok. 22:00 – występ gwiazdy wieczoru – zespołu PERFECT
 
Biesiady Kasztelańskie to cykl imprez od lat z powodzeniem organizowany w wybranych miastach Północnego Mazowsza i Kujaw. To przede wszystkim doskonała okazja do spotkań i zabawy dla tysięcy mieszkańców regionu. W tym roku, poza Płockiem, gdzie odbyła się Biesiada w czerwcu, i Brodnicą,  organizatorzy zapraszają do wspólnego biesiadowania z Kasztelanem w Mławie – 8 sierpnia i 23 sierpnia - we Włocławku.
 
Honorowy patronat nad Biesiadami Kasztelańskimi objął Urząd Miasta w Brodnicy. Wydarzeniu patronują także tygodnik Czas Brodnicy, Radio PIK, portal brodnica.net i telewizja Eltronik.
 
Szczegółowe informacje na temat wszystkich Biesiad Kasztelańskich można znaleźć na stronie www.browarkasztelan.pl\biesiady.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB