Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Piłka nożna. Transferowa ofensywa Boruty

2015-08-14 09:03:43 (ost. akt: 2015-08-14 09:08:04)
W Borucie znów zagra Dariusz Borzym

W Borucie znów zagra Dariusz Borzym

Autor zdjęcia: fot. mo

Podziel się:

Boruta Kuczbork w ostatnim tygodniu tuż przed inauguracją Ligi Okręgowej jest bardzo aktywna na rynku transferowym. Zespół z Kuczborka jest na etapie dogrywania ostatnich transferów. Borutę wzmocnią Dariusz Borzym, Michał Golian, Patryk Wierzbicki i Mykhailo Konechnyi.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Boruta Kuczbork, która ostatnie pół sezonu cierpiała na kłopoty kadrowe w nowej rundzie będzie dysponowała szerszą kadrą.
- Jesteśmy na etapie finalizacji rozmów – mówił tydzień temu w rozmowie z Kurierem szkoleniowiec Boruty Rafał Markiewicz. Teraz wydaje się, iż cztery wzmocnienia stały się faktem.
”Boruciarze” wzmocnić się mają w każdej formacji. Między słupkami w zespole z Kuczborka pozostanie dotychczas wypożyczony z Wkry Żuromin Dawid Zieliński, który na zasadzie transferu definitywnego związał się z Borutą. Blok defensywny ma wzmocnić Dariusz Borzym, a drugą linię Michał Golian i Mykhailo Konechnyi. Borzym i Golian w ostatnim sezonie reprezentowali barwy Wieczfnianki Wieczfnia. Do roli napastnika bądź skrzydłowego przymierzany jest Patryk Wierzbicki, który ostatnio grał w Gminnym Klubie Sportowym Strzegowo.
- Ci zawodnicy z pewnością podniosą poziom sportowy naszego zespołu i sprawią, że będziemy mieli szerszą kadrę w trakcie rozgrywek Ligi Okręgowej. Liczymy, że pomogą nam zdobywać punkty – informuje szkoleniowiec Rafał Markiewicz.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB