Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Rodzinny Dzień Sportu na Orliku

2015-08-28 08:44:12 (ost. akt: 2015-08-28 08:48:51)
Dzieci bawiły się doskonale

Dzieci bawiły się doskonale

Podziel się:

Sportowa rodzinna impreza na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik odbyła się w czwartek 20 sierpnia. Rodzinny Dzień Sportu zorganizowany został przez Urząd Gminy i Miasta Żuromin, Miejski Klub Sportowy Wkra Żuromin oraz Niepubliczny Punkt Przedszkolny Bajkowa Kraina.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Rodzinny Dzień Sportu na Orliku to impreza poświęcona zarówno starszym jak i młodszym użytkownikom boisk sportowych Orlik w Żurominie. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana na tym obiekcie. W czwartek 20 sierpnia na obiekt przy ulicy Żeromskiego przybyli rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie wraz ze swoimi pociechami.
To oni właśnie wraz z dziećmi brali udział w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich. Była profesjonalna rozgrzewka piłkarska poprowadzona przez zawodnika Wkry Żuromin Bartosza Laskowskiego, były strzały do bramki, były piłkarskie kręgle, przeciąganie liny, skoki w workach, tory przeszkód, koniki mechaniczne, malowanie twarzy oraz malowanie kredą. Dzieci oraz ich rodzice chętnie brali udział w zabawach. Emocji i pozytywnych wrażeń nie zabrakło. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki przygotowane przez Urząd Gminy i Miasta Żuromin oraz Wkrę Żuromin. Organizatorami akcji byli Urząd Gminy i Miasta Żuromin, Miejski Klub Sportowy Wkra Żuromin oraz Niepubliczny Punkt Przedszkolny Bajkowa Kraina.
Impreza realizowana została w ramach profilaktycznego programu przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomani Miejsko - Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żurominie. Projekt finansowany jest ze środków uzyskanych z wydanych zezwoleń na sprzedaż alkoholu.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB