Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Chojnowo. Wiatr wyrywał drzewa i zrywał dachy

2015-09-17 14:28:25 (ost. akt: 2015-09-17 14:31:36)
Wiatr łamał drzewa i zrywał dachy

Wiatr łamał drzewa i zrywał dachy

Podziel się:

Wystarczyły 2,5 godziny żeby we wsi powstały szkody na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mieszkańcy Chojnowa twierdzą, że to trąba powietrzna przeszła przez ich wieś. - Jak huknęło to nie wiedziałam co się dzieje – mówi mieszkanka Chojnowa.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl


W niedzielę 6 września około godziny 21:00 w Chojnowie zaczął wiać tak silny wiatr, że wywrócił dwa drzewa na drogę a z czterech budynków zostały zerwane dachy. Niektórzy twierdzą, że to trąba powietrzna przeszła przez wieś
- Panie jak huknęło to nie wiedziałam co się dzieje. Niedawno była powódź a teraz jeszcze to – mówi mieszkanka Chojnowa.
Sytuacja uspokoiła się około godziny 23:30. Wiatr zerwał dach na stodole, budynkach gospodarczych i budynku Ochotniczej Straży Pożarnej.
Strażacy mieli pełne ręce roboty. W usuwaniu skutków wzięło udział 8 jednostek straży z 45 strażakami. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowano na ponad 20 tysięcy złotych.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB