środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Gmina Żuromin. Zaczynamy czwartą edycję akcji „Śniadanko dla pierwszoklasisty”

2015-10-07 13:25:38 (ost. akt: 2015-10-07 13:40:22)
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Chamsku: Kamila Błaszczak, Magdalena Browarek, Karol Dymek, Gabriela Gąsiorowska, Krzysztof Kalkowski, Ewa Karwowska, Maciej Konik, Maksymilian Kowalczyk, Damian Kowalski, Kacper Orłowski, Julia Skiżyńska wra

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Chamsku: Kamila Błaszczak, Magdalena Browarek, Karol Dymek, Gabriela Gąsiorowska, Krzysztof Kalkowski, Ewa Karwowska, Maciej Konik, Maksymilian Kowalczyk, Damian Kowalski, Kacper Orłowski, Julia Skiżyńska wra

Podziel się:

„Śniadanko dla pierwszoklasisty” to akcja społeczna Kuriera Żuromińskiego i współpracujących z nim firm. Akcję organizujemy już po raz czwarty. W piątek, 11 września odwiedziliśmy szkoły w gminie Żuromin.

Angelika Szczechowicz
a.szczechowicz@kurierzurominski.pl

Już od sierpnia tego roku redakcja Kuriera Żuromińskiego przygotowuje się do czwartej edycji akcji „Śniadanko dla pierwszoklasisty”. Akcja ma na celu przypominanie uczniom, którzy dopiero zaczynają edukację w szkole, jak ważne jest drugie śniadanie.
Akcję organizujemy we współpracy z przedsiębiorcami, głównie z terenu naszego powiatu.
Wręczanie „śniadanek” zaczęliśmy 11 września w szkołach podstawowych w gminie Żuromin. W tym roku kolorowe pudełka wraz z przekąską w środku mogły trafić do pierwszaków z tych szkół dzięki firmie Carter z Poniatowa.
Razem z panią Moniką Filaszkiewicz i panem Marcinem Serafińskim, właścicielami firmy Carter odwiedziliśmy 41 pierwszoklasistów ze szkół podstawowych w Chamsku, Kliczewie Dużym, Poniatowie, Będzyminie i Raczynach.
http://i.wm.pl/00/07/70/72/n/4-picture56150260b794b.jpg
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Będzyminie: Jacek Bagiński, Wiktor Czapiewski, Amelia Dramińska, Julia Karolewska, Magdalena Rogozińska, Michalina Sokołowska, Roksana Sumińska wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Przyborowską i sponsorami „śniadanek”, panią Moniką Filaszkiewicz i panem Marcinem Serafińskim.http://i.wm.pl/00/07/70/72/n/2-picture56150250851a9.jpg
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Kliczewie Dużym: Dominika Przybyszewska i Maja Sadowa wraz z wychowawczynią, panią Elżbietą Mendowską i sponsorem „śniadanek”, panią Moniką Filaszkiewicz.

http://i.wm.pl/00/07/70/72/n/5-picture5615024f9f760.jpg
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Raczynach: Julia Bieńkowska, Szymon Bieńkowski, Amelia Borecka, Adam Brdak, Maciej Krankowski, Julia Kosek, Stanisław Manelski, Sebastian Rudnicki, Bartosz Rzeczkowski wraz z wychowawczynią, panią Ewą Cywińską i sponsorami, panią Moniką Filaszkiewicz i panem Marcinem Serafińskim.


http://i.wm.pl/00/07/70/72/n/3-picture5615024e4bf31.jpg
Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Poniatowie: Konrad Cyrankowski, Błażej Kamiński, Agata Kaniecka, Anna Kaniecka, Aleksandra Mync, Kamil Orłowski, Wiktoria Sadowska, Julia Suchoparska, Amelia Trojakowska, Natalia Watkowska, Julia Więckiewicz, Kacper Zaborny ze sponsorami „śniadanek”, panią Moniką Filaszkiewicz i panem Marcinem Serafińskim (wychowawczynią klasy jest pani Danuta Antosiak).


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB