Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Kampania wyborcza w Urzędzie? Chmielewski ma dowody

2015-10-15 09:10:35 (ost. akt: 2015-10-15 09:15:07)

Podziel się:

Radny Józef Chmielewski wytknął zastępcy burmistrza Michałowi Bodenszacowi uprawianie polityki w godzinach pracy w Urzędzie. Na dowód miał wydruk postów zamieszczonych przez Bodenszaca na portalu społecznościowym.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl


Na ostatniej sesji Rady Miejskiej doszło do słownego pojedynku radnego Józefa Chmielewskiego i zastępcy burmistrz Michała Bodenszaca.

Zaczęło się od politycznego monologu. Józef Chmielewski zaczął narzekać na rządy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dostało się też Bodenszacowi.

Najpierw Michał Bodenszac zwrócił Józefowi Chmielewskiemiu uwagę, że w Urzędzie nie jest kandydatem w wyborach parlamentarnych, ale pracownikiem Urzędu.
- Panie Józefie ja jestem tu urzędnikiem, nie chce prowadzić kampanii wyborczej na terenie Urzędu – mówił Michał Bodenszac – Zaproszę pana na wiec, gdzie będziemy mogli porozmawiać.
Najwyraźniej radny Chmielewski był przygotowany na taką odpowiedź burmistrza. Radny miał wydrukowane posty zamieszczane przez Bodenszaca na facebooku.
- Pan mówi, że w czasie godzin pracy nie uprawia polityki, ja mam wpis z 22 września godzina 12:45. W czasie pracy pan wchodzi i uprawia politykę – udowadniał Chmielewski.

W odpowiedzi na zarzuty radnego Bodenszac zaproponował szkolenie z zasad użytkowania portalu. I wyjaśnił, że wyświetlanie postów planuje wcześniej. Nie za urzędowym biurkiem.
- Najwyraźniej nie jest pan użytkownikiem facebooka. Nie wie pan, że jest możliwość planowania wyświetleń postów – mówił Bodenszac – Dlatego prosiłbym najpierw z portalem społecznościowym się zapoznać, a potem takie zarzuty do mnie kierować.
Jeszcze tego samego dnia Michał Bodenszac w swoim internetowym blogu opisał tę sytuację i zapowiedział, że w każdy czwartek do końca kampanii wyborczej na fanpage’u Bodenszaca pojawiać się będą cytaty radnego Chmielewskiego. Pierwszy został zamieszczony w ubiegły czwartek.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (140) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. nowy #1844636 | 79.189.*.* 28 paź 2015 11:47

  Przedstawię Sz. Czytelnikom jako cytat dwie wypowiedzi ze strony foxmulder2.blogspot.com. Warto tam zaglądać. Otóż dwóch forumowiczów podsumowyje wybory w taki oto sposób: Cytuję: "...Anonimowy27 października 2015 05:46 Powiem Wam drodzy “odbiornicy”, kto tak naprawdę (nigdy nie wiem jak to się kurwa pisze) po tych niby-wyborach jest największym wygranym i największym przegranym. Największym przegranym jest – jak zwykle – Naród Polski. Ale to się okaże dopiero po czasie kiedy kolejny “rząd” ocalenia narodowego przyjmie walutę EUR – co będzie gwoździem do trumny dla Polski, oraz kiedy wpuści fanatyków islamskich – co będzie drugim gwoździem do trumny (bo fanatyków żydowskich wpuścili już dawno temu). Największym wygranym jest P.O. …..tak tak, nie pomyliłem się – P.O. Dlaczego? To proste. Zamiast siedzieć w pierdlu za machloje, zdradę Polski, próbę sprzedaży Świętej Ziemi Polski (lasy państwowe – czego wam chuje nie zapomnimy), oni z P.O. będą nadal siedzieć w S.E.J.M.I.E !!!! Idę o zakład, że PIS nie zabierze im immunitetów. I ci właśnie z P.O. teraz się z Was wszystkich śmieją. Taka mała dygresja na koniec wywodu. Uważacie, że wyniki podane są uczciwe? Otóż jest jeden dowód na to , że NIE ! Albo Polacy są debilami, albo 23 % to masochiści, skoro będąc okradanymi przez 8 lat nadal chcą, aby ta banda wilków ich okradała przez następne dajmy na to – 8 lat , albo – pojedźmy po bandzie – wręcz dożywotnio. Przykładając mój brudny paluch do oka – zapytowywuję się Was – Jedzie mi tu kurwa czołg? Odpowiedz Odpowiedzi Quan tico27 października 2015 07:38 PO to teraz PO i Nowoczesna. Wiec tak naprawde wsie chuje maja ponad 30%. Po cos w koncu ich media pompowaly tego bankstera, nie? Samo rozliczenie PO nic nie da jesli nie bedzie rozliczenia dziennikarskich kurew. A na to sie nie zapowiada. Odpowiedz" Warto się tym zastanowić drodzy Państwo.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ? #1844339 | 46.112.*.* 28 paź 2015 06:44

  Podobno PO zostawiła kiepski budżet a PiS nic nie wiedział, nie chodzili na komisję budżetowa, nie czytali budżetu, nie głosowali to pytam się za co brali pieniadze? Tamci brali, ci biorą i martwią się jak polepszyć mój żywot. Niech się nie martwia jak mnie ostrzyc tylko jak moga sami zarobić.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Wyjaśnienie #1844279 | 31.6.*.* 27 paź 2015 23:20

  Przecież w powiecie żuromińskim Rejmus wygrał z Budzichem. Tylko Budzich, mając lepszą pozycję na liście (3), dostał poza powiatem więcej głosów i to go trochę wysunęło na prowadzenie, biorąc wszystkie głosy w okręgu płocko -ciechanowskim.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. nowy #1844179 | 77.255.*.* 27 paź 2015 21:41

  O pnu Bodenszacu nie mówię nic, bo to jest "zimny cyborg". M

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. nowy #1844174 | 77.255.*.* 27 paź 2015 21:37

  Cześć "korek". Dziękuję za ważne info. Jak sądzisz, co spowodowało taką różnicę (dość niewielką) pomimo, że dorobek P. Rejmusa w stosunku do naszych mieszkańców jest o niebo pozytywniejszy, niż dorobek P. Budzicha? Pan Rejmus pomógł wielu ludziom w ich trudnych sytuacjach życiowych - bezinteresownie. To się liczy w dzisiejszych złych czasach. A jaki jest dorobek Pana Budzicha? Tylko proszę o fakty i konkrety. Pozdrawiam serdecznie

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (140)