Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Żuromin. Narkotykowa plaga. Ciąg dalszy

2015-11-20 14:22:48 (ost. akt: 2015-11-22 13:27:20)

Podziel się:

Długo nie czekaliśmy. Mamy kolejną ofiarę, która była związana z żuromińskim środowiskiem narkotykowym. Prawdopodobnie narkotyki zabiły 28 – letniego Dawida P. Jego ciało znaleziono na tylnym siedzeniu pożyczonego samochodu.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl


Narkotyki zabierają kolejnego młodego człowieka. 28-letni Dawid P. został znaleziony w poniedziałek około godziny 18:00 na tylnym siedzeniu pożyczonego samochodu. Już nie żył.

Znaleziony na siedzeniu

O godzinie 17:47 policja odnalazła zwłoki 28-letniego mieszkańca Żuromina Dawida P. Jak się dowiedzieliśmy, Dawid pożyczył od kolegi samochód. Nie oddawał go od kilku dni, więc kolega zgłosił problem policji. Funkcjonariusze samochód znaleźli dość szybko, jednak wewnątrz auta dokonali makabrycznego odkrycia. Na tylnym siedzeniu leżał Dawid P. chłopak już nie żył. być może od dwóch dni. Policja w tajemnicy utrzymuje informacje, czy przy denacie znaleziono przedmioty wskazujące, że zażywał narkotyki. Wiemy tylko, że śledczy nie podejrzewają, żeby w śmierci żurominianina brały udział osoby trzecie.
Młody mężczyzna znany był w żuromińskim narkotykowym półświadku i był notowany przez policję. Otrzymaliśmy również informacje, że zajmował się on handlem narkotykami.
Sprawę bada mławska prokuratura.

Narkotykowa plaga
Dawid P. to kolejna ofiara narkotykowej plagi. Umierają na ulicy, w piwnicy, na klatce, w hotelowym pokoju. Dawid, Ewelina, Marcin, Agnieszka… naliczyliśmy już w Żurominie około 30 ofiar narkotyków. Od wakacji ubiegłego roku to 8. młody człowiek, który zginął w jednoznacznych okolicznościach. Pojawia się pytanie, co można z tym zrobić? Czy możemy biernie czekać i patrzeć jak śmierć zabiera młodych ludzi? Na facebookowym fanpage’u pojawił się brutalny wpis – „selekcja naturalna”. Nie zgadzamy się z takim podejściem – nie mieszkamy w buszu.
Mieszkamy w cywilizowanym świecie i obowiązkiem społeczeństwa i jego instytucji jest pomaganie ludziom w takich sytuacjach oraz próba zatrzymania tej śmiertelnej plagi.
Wołamy do policji: Weźcie się za to z całą bezwzględnością! Apelujemy do władz miasta: To też Wasz problem! Krzyczymy do instytucji powołanych do pomocy ludziom: Pokażcie, że działacie!
Kiedy giną młodzi ludzie, to znaczy, że mamy wojnę! Kiedy mamy wojnę, to nie możemy być bierni!
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (69) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. KAMILA #1878253 | 145.133.*.* 10 gru 2015 12:21

  NO I CO NADAL WSZYSCY MILCZA NT A.J

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. kikut #1873874 | 78.88.*.* 4 gru 2015 20:55

   Popieram taki list, chociaż należałoby go wysłać w pierwszej kolejności do naszych władz i policji. Gdyby to nie przyniosło pożądanych rezultatów to wtedy trzeba pisać do Komendy Wojewódzkiej do Radomia i do władz województwa. Dopiero na końcu do prezydenta.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pokręt #1865730 | 46.113.*.* 25 lis 2015 11:10

   Ludzie od dawna szukali środków wspomagających i wśród roślin je znaleźli, Bóg dał nam również alkohol. To jest normalne,że wszyscy artyści,wynalazcy i wrażliwi ludzie coś biorą.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. anty-ćpun #1865713 | 88.156.*.* 25 lis 2015 10:36

    Ale tak działa natura i jej mechanizm selekcji naturalnej. Jednostka, która jest na tyle głupia, że zamiast pić np. sok marchwiowy wstrzykuje sobie z własnej, nieprzymuszonej woli truciznę, nie ma prawa żyć. To jest wbrew naturze i jej naturalnemu porządkowi. Nie ma w tym nic dziwnego. Taki ktoś nie ma prawa żyć, bo szkodzi nie tylko sobie ale i innym.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. vap #1864197 | 5.172.*.* 23 lis 2015 20:18

    To prawda że ten metadon jest za silnym narkotykiem dla nie przygotowanych ćpunów,bo ludzie którzy są na programie są nasączanii przez dwa tygodnie pod kontrolą lekarską i przygotowuje się ich do tak mocnego narkotyku,a Ci którym oni to sprzedają i ktoś z nich wypije więcej tego świństwa umiera,bo serce i organizm nie jest do tego gotowy. To straszne!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

    Pokaż wszystkie komentarze (69)