Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

SZUKASZ PRACY? CHCESZ DOBRZE ZARABIAĆ? Pracuj jako opiekun/ka seniorów w Niemczech lub Anglii z Promedica24.

2015-12-08 14:24:52 (ost. akt: 2015-12-10 11:36:06)

Podziel się:

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z Rekruterem Promedica24 w Urzędzie Pracy w Żurominie. Już 17 grudnia (czwartek) o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać z Panią Mileną Węsierską- Specjalistą ds. Rekrutacji w Promedica24 odnośnie możliwości podjęcia pracy jako opiekun/ka osób starszych za granicą Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, największa w Polsce firma usług opiekuńczych ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 2 lub 3-miesięczne wyjazdy do pracy w Niemczech lub w Anglii.

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech lub w Anglii. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka niemieckiego lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku sprawdzamy poziom znajomości języka i doświadczenie kandydatów. Organizujemy również szkolenia i kursy języka niemieckiego, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Pani Milena Węsierska, Specjalistka ds. Rekrutacji.

Opiekunowie wyjeżdżający z firmą Promedica24 do Niemiec lub Anglii mają zapewniony transport oraz zakwaterowanie. Wyjazdy trwają 2 lub 3 miesiące, w zależności od dyspozycyjności osób starających się o pracę, dzięki czemu wyjazd można dopasować do innych planów.
Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Pani Milena.

Dlaczego praca w charakterze opiekuna?
Atrakcyjne wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granicę do opieki nad osobą starszą.

Ta praca oferuje liczne korzyści. Na pewno jest to okazja do szlifowania znajomości języka obcego. Mieszkając w domach rodzinnych podopiecznych nasi opiekunowie mają również niepowtarzalną szansę na poznanie kultury i obyczajów panujących w Niemczech czy Anglii.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w charakterze opiekuna osób starszych przyjdź na spotkanie informacyjne w Urzędzie Pracy w Żurominie 17 grudnia o godz.11.00 lub zgłoś się do oddziału Promedica24 w Toruniu. Biuro znajduje się na ul. Fosa Staromiejska i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00. Zgłoszenia przyjmowane są również pod numerem telefonu komórkowego: 519 690 440.