Sobota, 23 listopada 2019. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Żuromin. Zmarło dwóch mężczyzn

2016-01-19 14:20:11 (ost. akt: 2016-01-19 14:24:11)
45- latek z Żuromina zmarł przed Świętami

45- latek z Żuromina zmarł przed Świętami

Autor zdjęcia: fot. kz

Podziel się:

Kolejny młody mężczyzna umiera w Żurominie. Tym razem przyczyną śmierci nie są jednak narkotyki, ale alkohol. Prawdopodobnie również zatrucie alkoholem było przyczyną śmierci 45 –latka, który zmarł przed świętami.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl


Wieczorem 5 stycznia zmarł w Żurominie 29 – letni mężczyzna. Jak podaje policja, śmierć ta nie jest związana z częstymi w Żurominie zatruciami środkami odurzającymi. Śmierć mężczyzny związana jest z nadużywaniem alkoholu.
Mężczyzna od wielu dni, jak mówiła jego matka, nie mógł wychodzić z domu. Czuł się bardzo źle, bolało go całe ciało.
Feralnego dnia ból był bardzo ostry. Wezwano pogotowie. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna zmarł. W szpitalu podjęto akcję reanimacyjną. Nic ona jednak nie dała. Mężczyzna zmarł.

Jako przyczynę śmierci podaje się ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową spowodowaną żylakami przełyku, do których doszło z powodu niewydolności wątroby.Jeszcze przed świętami doszło do innej zagadkowej śmierci przy ulicy Szkolnej w Żurominie. Ciało 45-letniego mężczyzny 17 grudnia znalazła jego matka w mieszkaniu. Policja nie wszczęła w tej sprawie śledztwa, gdyż nie było żadnych oznak, jakoby w śmierci mężczyzny uczestniczyły osoby trzecie. Mężczyzna znany był z tego, że nadużywał alkoholu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB