Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Odliczanie rozpoczęte… balem

2016-02-02 08:50:12 (ost. akt: 2016-02-02 08:53:54)
Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem

Autor zdjęcia: Fot. Joanna Pawlak

Podziel się:

Uczniowie klas maturalnych z Zielonej bawili się podczas studniówkowego balu. Odliczanie dni do matury rozpoczęli w poniedziałek 25 stycznia. A jeszcze w nocy z soboty na niedzielę bawili się doskonale w „Słonecznym Dworku” w Chamsku.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Sobota punkt 18 rozpoczęła się studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej. Uczniowie za sto dni będą pisać egzamin dojrzałości, dziś jednak mają oddać się balowej swawoli.

Na początku było tradycyjnie. Przemawiali przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli. W przemówieniach nie zabrakło wzruszeń, przestróg i podziękowań. Głos zabrał dyrektor placówki Ireneusz Kramkowski oraz niecodzienny gość – starosta Jerzy Rzymowski. Tym razem na balu pojawił się w podwójnej roli – jako głowa powiatu i jako osoba towarzysząca – ponieważ starosta jest poza urzędem mężem wychowawczyni jednej z maturalnych klas.
Po przemówieniach poszło już z górki. Zaczęło się od poloneza, potem był obiad i nadeszła chwila hulanki. Uczniowie ze szkoły w Zielonej rozpoczęli ją klasycznym tańcem – walcem.
Maturzyści z Zielonej zrezygnowali na studniówce z tradycyjnej orkiestry. Bal prowadził DJ i jak zgodnie przyznają jego uczestnicy, dobrze wpłynęło to na jakość zabawy.
- To był udany bal. Niby nie było żadnej artystycznej oprawy, ale uczniowie bawili się świetnie. Było bardzo energetycznie i była to jedna z lepszych studniówek, które obsługiwaliśmy – mówi nam właściciel Studio Visage firmy filmującej wydarzenie Marcin Olczak.

Podziękowania dla wychowawców
Szczególnym momentem każdej studniówki są podziękowania dla wychowawców. W tym roku klasami maturalnymi opiekowali się Mirela Rzymowska – klasą IV TE, Natalia Karpińska – klasą IV TR i Marcin Szulborski – klasą IV TI
W klasach maturalnych w Zielonej uczy się w roku szkolnym 2015/2016 76 uczniów.
Życzymy im, ale też pozostałym maturzystom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej satysfakcjonującego wyniku egzaminu maturalnego.
Jednocześnie dziękujemy za zaproszenie na tak ważną dla Was uroczystość.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB