Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Gesarz, Retajczyk i Kamiński w kolejnym etapie

2016-03-14 15:14:11 (ost. akt: 2016-03-14 15:30:47)
W etapie powiatowym wzięło udział 30 osób. Ich zadaniem było rozwiązanie testu

W etapie powiatowym wzięło udział 30 osób. Ich zadaniem było rozwiązanie testu

Autor zdjęcia: fot. MR

Podziel się:

Po eliminacjach gminnych przyszedł czas na eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Powiatowy etap konkursu odbył się w poniedziałek 7 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie. Zwycięzcami zostali Kacper Gecarz, Marcin Retajczyk i Radosław Kamiński

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W etapie powiatowym wzięło udział 30 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu żuromińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu. Pytania dotyczyły przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w przypadku pożaru, wiedzy na temat posługiwania się sprzętem gaśniczym. Po zakończeniu części testowej, uczniowie zwiedzali budynek Komendy. Za najlepsze wyniki w teście uczestnicy zostali nagrodzeni. Osoby, które zajęły pierwsze miejsce, będą reprezentować nasz powiat na etapie wojewódzkim turnieju.
Wyniki

Szkoły podstawowe:
I miejsce Kacper Gecarz - SSP Sławęcin
II miejsce Natalia Żujewska - SSP nr 1 w Żurominie
III miejsce Bartłomiej Łasiński - SSP nr 1 w Żurominie
Szkoły gimnazjalne:
I miejsce Marcin Retajczyk – Gimnazjum nr 2 w Żurominie
II miejsce Weronika Pawlak - Gimnazjum w Bieżuniu
III miejsce Natalia Maliszewska – Gimnazjum w Bieżuniu
Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce Radosław Kamiński - ZSP w Zielonej
II miejsce Damian Goliat – ZSP w Żurominie
III miejsce Bartosz Woźniak – LO w Bieżuniu

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. lut #1954633 | 79.191.*.* 16 mar 2016 08:23

    Ja to wiem że wielu ludzi ktorzy przychodzą do urzędu pracy to nie powinni przychodzić , gdyż pracują gdzies ? a tu przychodzą tylko po to żeby ? mieć ubezpieczenie ewentualnie do lekarza. Urzędy pracy powinny miec kontrole na d takim zarejestrowanym czlowiekiem i robić naloty do domu i obserwować czy dana osoba jest bezrobotna , ? to powinna byc w domu . A nie ? tak jak jest teraz ? całe tygodnie w domu bezrobotnego nie ma ? a na podpis sie zjawia? powinno byc zlikwidowane takie oszustwo ? jest to nagminnie robione i tworzone sztuczne bezrobocie i do tego tacy ludzie jeszcze należą do opieki spolecznej, banku żywnosci ? a sami w weekend chlają przy sklepach , oczywiscie? nie soczki ? wiec skąd oni na to mają jak są bezrobotnymi. Taka sama jest sytuacja z rolnikami ? nie mają ? beczą na potęgę ? a nikt z nich nie jeżdzi autem za 5 tysiecy ? powinni być jak wiekszość na picie i teraz czas na rozliczenie , bo tez rolnik ktory rzekomo płaci podatki do gminy ? to zeby je zaplacic to czeka aż mu ? unia da ? a Unia skad bierze ? sciągają podatki nawet z takich którzy nie mają zadnego doczynienia z rolnictwem. ( pop prostu ich okradają ) nasze ? wladze i daja rolnikom , poprzez Unieee.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Prawdziwe dane #1953255 | 94.254.*.* 14 mar 2016 17:37

    Urzędy pracy w niewielkim stopniu przyczyniają się do aktywizacji osób bezrobotnych. O sprawie pisze poniedziałkowy "Nasz Dziennik". Jak czytamy, w Polsce nie pracuje około 6 milionów 800 tysięcy osób, co stanowi około 34 procent ludności w wieku produkcyjnym.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)