Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Kłosowski zastąpi Kitewskiego

2016-03-25 09:32:42 (ost. akt: 2016-03-25 09:49:59)
W Bieżuniu pożegnano kierownika posterunku Zbigniewa Kitewskiego (w środku) i powitano jego następcę Mariusza Kłosowskiego (pierwszy z lewej). Na zdjęciu towarzyszy im komendant Witold Lemański

W Bieżuniu pożegnano kierownika posterunku Zbigniewa Kitewskiego (w środku) i powitano jego następcę Mariusza Kłosowskiego (pierwszy z lewej). Na zdjęciu towarzyszy im komendant Witold Lemański

Podziel się:

Kierownik posterunku policji w Bieżuniu asp. sztab. Zbigniew Kitewski odszedł ze służby na emeryturę. Szefem posterunku został Mariusz Kłosowski. Oficjalnie pożegnano starego, a przywiano nowego kierownika na sesji Rady Miejskiej we wtorek 15 marca.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Sesja Rady Miejskiej w Bieżuniu 15 marca była bardzo uroczysta. To za sprawą zmian, jakie nastąpiły w bieżuńskim posterunku. Ze służby odszedł dotychczasowy kierownik asp. sztab. Zbigniew Kitewski. Posterunek ma nowego szefa. Został nim Mariusz Kłosowski. Władze miasta dziękowały Kitewskiemu za dotychczasową pracę.
- Z dużą dozą szacunku chylę czoło przed kierownikiem posterunku Zbigniewem Kitewskim i chciałbym mu podziękować za naszą wieloletnią współpracę. Ta współpraca układała się na wysokim poziomie, racjonalnym, logicznym i sympatycznym – mówił burmistrz Bieżunia Andrzej Szymański.
Szymański dziękował za cały trud włożony w pracę na rzecz bezpieczeństwa w Gminie. Policjantowi dziękował również przewodniczący Zygmunt Liszewski
- Żeby zwrócić się do policjanta, to trzeba mieć do niego zaufanie, a takim policjantem był Zbigniew Kitewski, takim pracownikiem powinien być każdy policjant, jeżeli policjant będzie w takiej wersji, jaki tu jest oryginał, to ludzie będą mu ufali – mówił przewodniczący Zygmunt Liszewski.
Obecny na sesji Zbigniew Kitewski dziękował za ciepłe słowa
- Rola jaką tu pełniłem nie zawsze była łatwa, oprócz dobrych chwil, zdarzały się też zwątpienia, ale dzięki wszystkim trudne chwile udało się przezwyciężyć – mówił Zbigniew Kitewski – Nie mógłbym swoich zadań realizować, gdybym nie spotkał ludzi życzliwych, którzy chętni byli do współpracy.
Kitewski dziękował za współpracę władzom miasta, sołtysom, policjantom i mieszkańcom
- Mam poczucie, że te 16 lat, które tu spędziłem, były dla mnie owocne i niestracone – mówił Kitewski.

Nowy kierownik

Na sesji był również policjant, który zastąpił Kitewskiego na kierowniczym stanowisku. Mariuszowi Kłosowskiemu życzono sukcesów na nowej drodze zawodowej
- Życzymy sukcesów na drodze, która jest przed nowym kierownikiem posterunku w Bieżuniu. Mam nadzieje, że współpraca będzie układała się wzorowo – mówił burmistrz Szymański.
Kłosowski deklarował, że drzwi do niego są otwarte dla wszystkich
- Z kierownikiem pracowałem 5 lat i mogę śmiało powiedzieć, że pracowałem z najlepszymi. Fakt, że wysoko jest zawieszona poprzeczka, będę chciał, żeby ona niżej nie spadła. Będę kontynuować pracę kierownika. Drzwi do mnie są zawsze otwarte, ze wszystkich z problemami zapraszam, każdemu będę chciał pomóc, wysłuchać i pracować na rzecz tego społeczeństwa – mówił Mariusz Kłosowski.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska


Komentarze (31) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ile zarobił komendant ? #1975615 | 178.183.*.* 13 kwi 2016 23:10

  http://bip.zuromin.kpp.policja.gov.pl/10 5/oswiadczenia-majatkowe/2698,Oswiadczen ia-majatkowe.html

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Nie kasujcie #1964538 | 164.126.*.* 30 mar 2016 21:02

  Ciekawy artykół z onet."Dyrektor włoskiego kanału Radio Maria sugerował, że powinienem się powiesić. Do tego dochodzą anonimowe telefony z groźbami utraty życia – mówi w rozmowie z Onetem Emiliano Fittipaldi, włoski dziennikarz śledczy. Autor książki "Avarizia" ("Chciwość") ujawnił szereg skandali związanych z malwersacjami finansowymi w Watykanie, który, jak się okazuje, ma posiadłości nie tylko w Rzymie, ale także w Paryżu, Londynie czy Szwajcarii o łącznej wartości czterech miliardów euro. Dodatkowo – według Fittipaldiego - wysocy dostojnicy kościelni mieli remontować swoje apartamenty za setki tysięcy euro z kasy fundacji utworzonej przy watykańskim Szpitalu Pediatrycznym Dzieciątka Jezus, która na co dzień zajmuje się leczeniem chorych dzieci."

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. he,he #1962970 | 46.112.*.* 28 mar 2016 19:57

  Tak sobie jechałem tej wiosny kilka razy po swoim powiecie i podziwiałem stan czystości na poboczach. Zasypane rowy śmieciami, to świadczy o kierowcach ale też świadczy o właścicielach dróg. W więzieniach, za niewinność siedzi 70 000 ludzi. Oni mogliby te drogi oczyszczać, oni mogliby rowy przy tych drogach profilować. Praca tylko 12 godzin dziennie, reszta wolna z przerwą na modlitwę. Nie lazłby chłop na chłopa, po takich analnych fikołkach spotyka ich przewlekłe zapalenie prostaty od bakterii E-coli.Czy rząd tego nie widzi, czy do tych głów nie dociera,że ludzie siedzą w ciasnych celach i piszą odwołania do sądów europejskich a te przyznają im odszkodowanie za trudne warunki. Jest wiele sposobów na zagospodarowanie tej siły, należy brać przykład z Korei Północnej. Tam nie ma mokrych widzeń jak w Polsce, ludzie pracują, przez to kraj rośnie w siłę, u nas tylu ludzi wraz ze strażnikami trzeba utrzymać, nakarmić, oprać, ogrzać itd. Pracować na to musi podatnik. Jest czas, by to zmienić.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Pokręt #1962747 | 46.112.*.* 28 mar 2016 09:38

   Czas letni zastąpił czas zimowy, oto największa tajemnica sobotnio-niedzielnej nocy, jak wykazali eksperci,z tego tytułu zemrze kilkadziesiąt osób, kilkaset zawałów,depresji a finansowych oszczędności żadnych.Podobnie ze zmianą na stanowisku, stracimy wszyscy, zaraz ten osobnik pójdzie do pracy i wydrze miejsce człowiekowi pracy bo od takiego nie płaci się ZUS, a miejsce już ma, wypracował na nie w czasie swojej służby, komus zrobił dobrze lub bardzo dobrze i nie zostanie zapomniany. Podobnie ze wszystkimi emerytami policyjnymi, jakoś później chce im się pracować. I to jest sprzeczne z równością ludzi wobec prawa, nabył taki przywileje za to,że był gotowy na najgorsze. A praca jaka ciężka, widać to po emerytach, tylko nałogowi alkoholicy umierają wcześniej kontynuując przyzwyczajenia, pozostali jak bułeczki z makiem, opieka zdrowia musi o nich dbać, leki pewnie darmowe.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ??? #1962127 | 95.160.*.* 26 mar 2016 13:13

   Kierownik Zbyszek jest kolejnym już policjantem odchodzącym na emeryturę. W ostatnich 2 latach z br. włącznie odejdzie około 18 osób tj. 25 % stanu. Ciekawe dlaczego? Być może osoby zatrzymane w tym nietrzeźwe z awantur domowych będą wożone do izb zatrzymań w komendzie w Mławie oczywiście tylko w jedna stronę. Obecny komendant jest tego zwolennikiem. Poza tym jest zwolennikiem wszystkich pomysłów z Radomia. No ale cóż po prostu nie czuje tej komendy i naszych policjantów. Komenda w Mławie to co innego ...

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Pokaż wszystkie komentarze (31)