Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Różowe zjawisko. Sienkiewicz w Żurominie

2016-05-18 12:58:35 (ost. akt: 2016-05-25 11:29:05)
Podczas spotkania w Klubie Krystyna Sienkiewicz tryskała energią

Podczas spotkania w Klubie Krystyna Sienkiewicz tryskała energią

Autor zdjęcia: fot. mr

Podziel się:

Krystyna Sienkiewicz – aktorka, piosenkarka, gwiazda estrady spotkała się ze swoimi fanami w Żurominie. Opowiadała o swoim życiu, śpiewała i tańczyła.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Biblioteka Publiczna w Żurominie zorganizowała spotkanie z aktorką i piosenkarką Krystyną Sienkiewicz. Fani spotkali się z artystką w czwartek 5 maja w Klubie Muzycznym przy ulicy Warszawskiej.

Aktorka mimo swych 81 lat była niezwykle energiczna. Swą wesołością i optymizmem zaraziła wręcz publiczność.

Krystyna Sienkiewicz najpierw porozmawiała publicznie z autorem tego artykułu. Potem odpowiadała na pytania publiczności, a następnie zaprezentowała swój recital. Śpiewała i bawiła publiczność dowcipami, nierzadko poruszając tematy tabu dotyczące relacji damsko-męskich.

Ostatnim elementem wystąpienia Krystyny Sienkiewicz była promocja książki Grzegorza Ćwiertniewicza „Krystyna Sienkiewicz”. Jest to wydana w listopadzie ubiegłego roku biografia artystki. Grzegorz Ćwiertniewicz to dziennikarz i polonista. Określa siebie jako wielkiego fana talentu artystki.

Publiczność tego dnia dopisała. Klub Muzyczny pękał w szwach. Do Żuromina oprócz mieszkańców miasta przybyła też spora grupa mieszkańców Kuczborka. Znane nam twarze z Klubu Seniora wraz z opiekunką klubu Marią Koper.

Na zakończenie Krystyna Sienkiewicz nie omieszkała spełnić życzenia dyrektor Biblioteki Joanny Rakoczy i specjalnie dla niej zaśpiewała piosenkę do wiersza Jana Brzechwy „Ryby, żaby i raki”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB