Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Żuromin. Przyczyny śmierci 23 – letniego Adriana

2016-06-01 09:22:26 (ost. akt: 2016-06-01 09:22:51)

Podziel się:

Adrian z Żuromina nie przedawkował narkotyków. Sekcja zwłok nie wykazała w ciele mężczyzny żadnych związków ani narkotykowych, ani alkoholowych.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Do tragicznego zdarzenia doszło rankiem 21 listopada 2015 roku. Ojciec znalazł ciało swojego syna w domu i natychmiast wezwał na pomoc pogotowie. Niestety Adrianowi nie zdołano przywrócić czynności życiowych.
Tuż po śmierci młodego mężczyzny pojawiły się spekulacje, że mogła to być kolejna ofiara narkotyków. Na forach pojawiały się również wpisy, że to przez alkohol.
Kurier Żuromiński również pisał o tym wydarzeniu, w swoim artykule nie podawaliśmy przyczyn śmierci Adriana („21 listopada zmarł Adrian J. lat 23 – przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana”), jednak imię mężczyzny pojawiało się na naszych łamach w kontekście zgonów związanych z narkotykami.
Rzeczywistość jest inna. W ciele Adriana nie wykryto żadnych substancji narkotykowych ani etanolu. Przyczyną śmierci, jak wykazała sekcja zwłok, jest zapalenie mięśnia sercowego.
Tym samym dementujemy wszelkie plotki i pogłoski dotyczące przedawkowania czy to narkotyków, czy to alkoholu.
Rodzinie zmarłego składamy głębokie wyrazy współczucia.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Japa #2045248 | 83.24.*.* 12 sie 2016 13:22

    Wywalić ten wpis na śmietnik bo to nie na temat Może ma i rację ale trzeba się trzymać zasad

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. niezadowolony #2044873 | 37.47.*.* 11 sie 2016 21:15

    Droga w Syberii. Na przełomnie lipca i sierpnia naprawiano a włąściwie to zaimprowizowano wymianę części nawierzchni na odcinku wsi Syberia oraz od wsi Zdrojki do wsi Huta, niestety jest to zwykłe papractwo ćżęściowo zerwano pobocza i pokryto żwirem który po ulewach płynie, asfalt nadaje faliste kształty (widocznie fale morskie dotarły do Syberii) które fajnie kołyszą większość aut. Proponuje włodarzom przejechać się na tę samą drogę remontowaną od strony Brodnicy przez firmę ,,Skańska" tam za niższe pieniądzę jakość do pozazdroszczenia a władze naszego powiatu wyrzucają pieniądze w przysłowiowe błoto, kto w dzisiejszych czasach odbiera takie partactwo?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz