Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Żuromin. Kolorowy Dzień Dziecka w parku

2016-06-13 13:54:07 (ost. akt: 2016-06-13 14:02:26)
Jedna z ulubionych konkurencji dla dzieci – jedzenie ciastka na czas

Jedna z ulubionych konkurencji dla dzieci – jedzenie ciastka na czas

Autor zdjęcia: fot. Adam Ejnik

Podziel się:

Pierwszy dzień czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. To dzień kiedy najmłodsi otrzymują upominki, prezenty i specjalnie dla nich są organizowane różne imprezy. Tak też było w środę w żuromińskim parku. Było kolorowo i radośnie. Redakcja Kuriera także przygotowała coś dla dzieci.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W środę 1 czerwca w Parku Miejskim w Żurominie było gwarno i kolorowo. To dzięki sporej grupie dzieci, które do parku przyszły skorzystać z atrakcji, jakie Urząd Gminy i Miasta Żuromin, Żuromińskie Centrum Kultury i redakcja Kuriera Żuromińskiego przygotowały specjalnie dla nich. Instruktorzy z Domu Kultury dla dzieci przygotowali wiele animacji, między innymi układanie puzzli, rzucanie guzikiem, slalom "pana Kleksa", jedzenie babeczek i wiele innych. Każdy uczestnik zabawy otrzymywał "zasłużonego piega". Liczyło się zebranie jak największej ich ilości. Zabawy i konkursy nawiązywały do „Akademii Pana Kleksa”. Za sprawą dzieci w parku powstał kwiatowy ogród, narysowany kolorowymi kredami. Dzieci otrzymywały drobne upominki. Ponadto w parku znajdowały się stoiska w których dzieci mogły na przykład zrobić przytulankę, ulepić glinianą pizzę, lub pomalować złota rybkę spełniającą życzenia. Kurier Żuromiński natomiast miał dla wszystkich słodkości, kolorowe balony, z których wyczarowywane były różne rzeczy oraz przesłodką watę cukrową. Przygotowaliśmy również stoisko z malowaniem twarzy, które przez cały czas trwania imprezy przeżywało prawdziwe oblężenie. Pani Angelika wyczarowywała na twarzach dzieci kolorowe cudeńka. Jednak nie byłoby to możliwe bez naszych sponsorów, którym bardzo dziękujemy. Sponsorami atrakcji przygotowanych przez Kurier byli: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu, Piotr Browarek, Salon Kosmetyczny Natural Beauty oraz anonimowy darczyńca. Dziękujemy za ten dar płynący z serca, a skierowany do najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB