Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Żuromin. Festyn pełen atrakcji

2016-06-21 14:57:33 (ost. akt: 2016-06-21 15:06:14)
Na scenie zaprezentowali się też najmłodsi

Na scenie zaprezentowali się też najmłodsi

Autor zdjęcia: fot. ae

Podziel się:

Wiele atrakcji towarzyszyło „Rodzinnemu Festynowi” organizowanemu przez Zespół Szkół nr 1 w Żurominie. Występy i pokazy odbywały się w Sali gimnastycznej, na scenie, na boisku tartanowym i trawiastym. Rada Rodziców zebrała ponad 28 000 zł.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Po raz kolejny na wysokości zadania stanęły Rady Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Żurominie. Po raz kolejny tłumy ludzi odwiedziły placówkę. Po raz kolejny zebrana została pokaźna suma, która wzbogaci konto Rady Rodziców.

Aż nie wiadomo, co oglądać
Mnóstwo atrakcji towarzyszyło piknikowi rodzinnemu przy Zespole Szkół nr 1. W niedzielę 5 czerwca ruch był na wszystkich obiektach placówki. Na tartanie odbył się pokaz treningu z klubem sportowym Ludus braci Kamila i Jakuba Łebkowskich, finał konkursu mini-Euro, mecz piłkarski rodzice – dzieci, pokaz cheerleaderek. Na scenie pokaz dawały dzieci i młodzież szkolna, ale także orkiestra dęta z Żuromina, w Sali gimnastycznej odbywał się konkurs wspinaczkowy, a także mecz siatkarski rodzice – dzieci. Jeśli do tego dodamy liczne konkursy, loterie, zabawy i poczęstunki, to dopełni nam się obraz festynu.
- Dopisała nam pogoda. Dopisali mieszkańcy, więc piknik uważam za udany – mówi koordynatorka projektu dyrektor Dorota Sobolewska.
W tym roku szkoła zebrała 28 280 zł. Pieniądze te zasilą fundusz Rady Rodziców.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. he,he #2014743 | 46.112.*.* 22 cze 2016 18:23

    Nie może być,przyzwyczaiła się,że jeden ma, u innych bida i musi zejść z ceny by żyć.Facet oprócz zdrowego serca winien mieć srebro na skroni,złoto w kieszeni i stalową pewną część ciała.Takie to metale powinieneś znać .

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz