Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Piłka nożna. Boruta kończy walkowerem

2016-06-29 12:13:41 (ost. akt: 2016-06-29 12:15:08)

Podziel się:

Pełta Karniewo nie przyjechała do Kuczborka w ramach 30. kolejki Ligi Okręgowej grupy ciechanowsko-ostrołęckiej. Pismo o takiej decyzji zespołu z Karniewo trafiło do władz klubu z Kuczborka we wtorek. Boruta dopisała sobie trzy punkty, które pozwoliły na zajęcie siódmego miejsca w ligowej tabeli na koniec sezonu 2015/2016.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Nie odbył się zaplanowany na środę 15 czerwca mecz w ramach 30. kolejki Ligi Okręgowej grupy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Borutą Kuczbork, a Pełtą Karniewo. Zdegradowany już wcześniej zespół Pełty postanowił nie przyjeżdżać do Kuczborka. Pismo, w którym informują o tym fakcie, trafiło do Kuczborka we wtorek.
- Wiedzieliśmy, że ten mecz się odbędzie. Rywale nie chcieli generować sobie dodatkowych kosztów, dodatkowo była to środa, a zespół Pełty na mecze w soboty zbierał ledwie jedenastu graczy – mówi szkoleniowiec Boruty Kuczbork Rafał Markiewicz.
Taki stan rzeczy sprawił, że na konto „Boruciarzy” trafiły trzy punkty. Dzięki tej zdobyczy punktowej zespół Rafała Markiewicza skończył rozgrywki z 47 punktami na koncie, co dało siódme miejsce w ligowej tabeli na koniec sezonu 2015/2016.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB