środa, 7 grudnia 2016. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Terminarz Ligi Okręgowej sezonu 2016/2017

2016-07-15 08:48:15 (ost. akt: 2016-07-15 08:49:52)

Podziel się:

Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz na sezon 2016/2017 Ligi Okręgowej. W tym sezonie, po wielu latach, znów w jednej lidze zagrają wszystkie trzy zespoły z powiatu żuromińskiego – Boruta Kuczbork, Wkra Bieżuń i Wkra Żuromin.

Zapoznajmy się z terminarzem. Wszystkie trzy zainaugurują sezon na swoich boiskach.
Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Kolejka 1 – 13/14 sierpnia
Korona Szydłowo – Sona Nowe Miasto
GKS Strzegowo – KS CK Troszyn
Orzyc Chorzele – Iskra Krasne
Wkra Bieżuń – Korona Ostrołęka
Wieczfnianka Wieczfnia – Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń – Nadnarwianka Pułtusk
Boruta Kuczbork – Makowianka Maków Maz.
Wkra Żuromin – Wkra Sochocin

Kolejka 2 – 20/21 sierpnia
Sona Nowe Miasto – Wkra Sochocin
Makowianka Maków Maz. – Wkra Żuromin
Nadnarwianka Pułtusk – Boruta Kuczbork
Żbik Nasielsk – Tęcza Ojrzeń
Korona Ostrołęka – Wieczfnianka Wieczfnia
Iskra Krasne – Wkra Bieżuń
KS CK Troszyn – Orzyc Chorzele
Korona Szydłowo – GKS Strzegowo

Kolejka 3 – 27/28 sierpnia
GKS Strzegowo – Sona Nowe Miasto
Orzyc Chorzele – Korona Szydłowo
Wkra Bieżuń – KS CK Troszyn
Wieczfnianka Wieczfnia – Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń – Korona Ostrołęka
Boruta Kuczbork – Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin – Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Sochocin – Makowianka Maków Maz.

Kolejka 4 – 31 sierpnia
Sona Nowe Miasto – Makowianka Maków Maz.
Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk – Wkra Żuromin
Korona Ostrołęka – Boruta Kuczbork
Iskra Krasne – Tęcza Ojrzeń
KS CK Troszyn – Wieczfnianka Wieczfnia
Korona Szydłowo – Wkra Bieżuń
GKS Strzegowo – Orzyc Chorzele

Kolejka 5 – 3/4 września
Orzyc Chorzele – Sona Nowe Miasto
Wkra Bieżuń – GKS Strzegowo
Wieczfnianka Wieczfnia – Korona Szydłowo
Tęcza Ojrzeń – KS CK Troszyn
Boruta Kuczbork – Iskra Krasne
Wkra Żuromin – Korona Ostrołęka
Wkra Sochocin – Żbik Nasielsk
Makowianka Maków Maz. – Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 6 – 10/11 września
Sona Nowe Miasto – Nadnarwianka Pułtusk
Żbik Nasielsk – Makowianka Maków Maz.
Korona Ostrołęka – Wkra Sochocin
Iskra Krasne – Wkra Żuromin
KS CK Troszyn – Boruta Kuczbork
Korona Szydłowo – Tęcza Ojrzeń
GKS Strzegowo – Wieczfnianka Wieczfnia
Orzyc Chorzele – Wkra Bieżuń

Kolejka 7 – 17/18 września
Wkra Bieżuń – Sona Nowe Miasto
Wieczfnianka Wieczfnia – Orzyc Chorzele
Tęcza Ojrzeń – GKS Strzegowo
Boruta Kuczbork – Korona Szydłowo
Wkra Żuromin – KS CK Troszyn
Wkra Sochocin – Iskra Krasne
Makowianka Maków Maz. – Korona Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk – Żbik Nasielsk

Kolejka 8 – 24/25 września
Sona Nowe Miasto – Żbik Nasielsk
Korona Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk
Iskra Krasne – Makowianka Maków Maz.
KS CK Troszyn – Wkra Sochocin
Korona Szydłowo – Wkra Żuromin
GKS Strzegowo – Boruta Kuczbork
Orzyc Chorzele – Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń – Wieczfnianka Wieczfnia

Kolejka 9 – 1/2 października
Wieczfnianka Wieczfnia – Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń – Wkra Bieżuń
Boruta Kuczbork – Orzyc Chorzele
Wkra Żuromin – GKS Strzegowo
Wkra Sochocin – Korona Szydłowo
Makowianka Maków Maz. – KS CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk – Iskra Krasne
Żbik Nasielsk – Korona Ostrołęka

Kolejka 10 – 8/9 października
Sona Nowe Miasto – Korona Ostrołęka
Iskra Krasne – Żbik Nasielsk
KS CK Troszyn – Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo – Makowianka Maków Maz.
GKS Strzegowo – Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele – Wkra Żuromin
Wkra Bieżuń – Boruta Kuczbork
Wieczfnianka Wieczfnia – Tęcza Ojrzeń

Kolejka 11 – 15/16 października
Tęcza Ojrzeń – Sona Nowe Miasto
Boruta Kuczbork – Wieczfnianka Wieczfnia
Wkra Żuromin – Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin – Orzyc Chorzele
Makowianka Maków Maz. – Orzyc Chorzele
Nadnarwianka Pułtusk – Korona Szydłowo
Żbik Nasielsk – KS CK Troszyn
Korona Ostrołęka – Iskra Krasne

Kolejka 12 – 22/23 października
Sona Nowe Miasto – Iskra Krasne
KS CK Troszyn – Korona Ostrołęka
Korona Szydłowo – Żbik Nasielsk
GKS Strzegowo – Nadnarwianka Pułtusk
Orzyc Chorzele – Makowianka Maków Maz.
Wkra Bieżuń – Wkra Sochocin
Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Żuromin
Tęcza Ojrzeń – Boruta Kuczbork

Kolejka 13 – 29/30 października
Boruta Kuczbork – Sona Nowe Miasto
Wkra Żuromin – Tęcza Ojrzeń
Wkra Sochocin – Wieczfnianka Wieczfnia
Makowianka Maków Maz. – Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk – Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk – GKS Strzegowo
Korona Ostrołęka – Korona Szydłowo
Iskra Krasne – KS CK Troszyn

Kolejka 14 – 5/6 listopada
Sona Nowe Miasto – KS CK Troszyn
Korona Szydłowo – Iskra Krasne
GKS Strzegowo – Korona Ostrołęka
Orzyc Chorzele – Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń – Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia – Makowianka Maków Maz.
Tęcza Ojrzeń – Wkra Sochocin
Boruta Kuczbork – Wkra Żuromin

Kolejka 15 – 12/13 listopada
Wkra Żuromin – Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin – Boruta Kuczbork
Makowianka Maków – Tęcza Ojrzeń
Nadnarwianka Pułtusk – Wieczfnianka Wieczfnia
Żbik Nasielsk – Wkra Bieżuń
Korona Ostrołęka – Orzyc Chorzele
Iskra Krasne – GKS Strzegowo
KS CK Troszyn – Korona Szydłowo

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB