Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Dariusz Wieczorek zastępcą komendanta

2016-07-20 14:53:29 (ost. akt: 2016-07-20 14:56:39)
Od 15 lipca obowiązki zastępcy komendanta przejął Dariusz Wieczorek

Od 15 lipca obowiązki zastępcy komendanta przejął Dariusz Wieczorek

Podziel się:

Komendant Powiatowy Policji w Żurominie insp. Witold Lemański ma nowego zastępcę. W ubiegłym tygodniu został nim podinsp. Dariusz Wieczorek, który do tej pory był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego. Poprzedni zastępca Komendanta mł. insp. Robert Osmański z początkiem lipca odszedł na emeryturę.

Ewa Jabłońska

e.jablonska@kurierzurominski.pl

W piątek 15 lipca na stanowisko zastępcy komendanta powołano podinspektora Dariusza Wieczorka. Zastąpił on na stanowisku młodszego inspektora Roberta Osmańskiego.

Zastępca na emeryturze
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie mł. insp. Robert Osmański odszedł na emeryturę. 1 lipca odbyło się uroczyste pożegnanie policjanta. Uroczyste zakończenie służby przez Osmańskiego odbyło się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu, podinsp. Mirosława Jedynaka, który podziękował byłemu już zastępcy za długoletnią służbę w policji. Podziękowania złożył również Komendant Powiatowy Policji w Żurominie insp. Witold Lemański.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (25) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ... #2032074 | 217.99.*.* 23 lip 2016 12:17

  Ten człowiek nie pasuje bandzie pokemonów tylko dlatego że nie jest pokemonem.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ??? #2031893 | 94.254.*.* 23 lip 2016 08:16

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. A to Pan Wieczorek jest od łapania złodziei? dla niego nastał czas zarabiania czyli brania pieniędzy,brał bierze i bedzie brał a robota nie zając, nie ucieknie.A ci złodzieje niech uważają, może się sami okradli?

   1. nowy #2031816 | 77.255.*.* 23 lip 2016 00:20

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Współczuję Lemańskiemu. A propos, jak tam złodzieje złota w Lubowidzu i w Żurominie panie wieczorek, ich pan nigdy nied złapie prawda?

    1. hmm #2031771 | 94.254.*.* 22 lip 2016 22:50

     Pan Dariusz jest jednym z lepszych radnych, że także bardzo inteligentnym policjantem, a takich w Żurominie jest mało. Został się radnym w demokratycznych wyborach i jak najbardziej zasłużenie.

     Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     1. Japa #2031721 | 178.42.*.* 22 lip 2016 21:58

      Zastanawiam się nad tym jakim trzeb być idiotą aby pisać tu na tym forum idiotyczne teksty. Być może ten pan ma zapewne wielu wrogów z ludu , którzy handlują prochami , nic i nikt im się nie podoba za wyjątkiem swojej zachlanej mordy odbitej w brudnym lusterku. Można by tak bez deliberować do oporu. Ale przecież fakt jest faktem i to niezaprzeczalnym , że ten został wybrany na radnego po raz drugi. Więc ktoś go wybrał , ktoś mu zaufał a więc po co pierd....... farmazony i wylewać na niego szambo. Masz pajacu jeden z drugim do niego żale idź i zapytaj się go dlaczego wobec ciebie podjął takie czy inne decyzje. W końcu ktoś przejrzał na oczy i jak na razie Z-cą został " Swój " Tutejszy znający problemy tego miasta , tego powiatu. Wiecznie na tym stanowisku siedział nie będzie . Jak zgłupieje i narobi bagna , tu pozostaje i to będzie się mu odbijać czkawką do końca swojego żywota. A ci co byli przed tym ? Co ich łączyło z Żurominem? Oni dbali o tabelki , wskaźniki. Jeden przyjeżdżał z Gostynina , drugi z Płońska , trzeci z Mławy. A dalej co ? Pustka. Oczywiście - byli na każdych odpustach , afiszowali się ale tak naprawdę dbali o stołek , o swój stołek. Nareszcie ktoś przyszedł po zrozum do głowy i postawił na swojaka. Śmiem twierdzić , że po tak długim okresie czasu dobra decyzja. Już czas aby komendantowi podziękować. Może i dobru chłop ale skoczek. Niech idzie do swoich. Panie Starosto! To do Pana należy . Lepszy gorszy ale swój niż lepszy ale cudzy. Ze swoim inaczej się gada bo on wie , ze jak stołek straci ciężki jego los chyba , że z chałupy ze strachu nie wyjdzie jak niektórzy to czynią.

      Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

      Pokaż wszystkie komentarze (25)