Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Żuromin. Nowy dyrektor ŻCK

2016-07-22 12:51:25 (ost. akt: 2016-07-22 12:52:03)
Rada Miejska poznała Janusza Kuklewicza

Rada Miejska poznała Janusza Kuklewicza

Autor zdjęcia: fot. ej

Podziel się:

Od ubiegłego wtorku Żuromińskie Centrum Kultury ma nowego dyrektora. W ubiegłym tygodniu Janusz Kuklewicz gościł na sesji Rady Miejskiej. Poinformował o części swoich planów związanych z ŻCK.

Ew Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Radni mieli okazję poznać nowego dyrektora Żuromińskiego Centrum Kultury. Janusz Kuklewicz gościł na sesji Rady Miejskiej w Żurominie.
- Jestem pełen podziwu nad sprawną pracą tego organu samorządu lokalnego, mam nadzieje że nasza praca będzie owocna i że będziecie państwo zadowoleni, że ja tu pracuję- mówił Janusz Kuklewicz – Ja postaram się dowieść, że w Żurominie można wiele rzeczy osiągnąć.
Kuklewicz poinformował również, że odnalazł w garażu samochód marki Iveco, który jest na wyposażeniu ŻCK. Samochodem może być przewożonych 17 osób. Jego zdaniem samochód powinien zarobkować a nie generować koszty.
- Jest on godny reanimacji –mówi dyrektor – Samochód może być reklamą Żuromina. Kuklewicz zapowiedział również, że wkrótce od rady będzie oczekiwał pieniędzy
- Sytuacja zastana przeze mnie nie jest zadowalająca, jest dużo zobowiązań po Dniach Żuromina – poinformował dyrektor.
W Żuromińskim Centrum Kultury trwa kontrola, związana ze zmiana szefa placówki.

Komentarze (29) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Program #2039337 | 37.47.*.* 3 sie 2016 12:23

  Nowy nie ma zadnego programu na kulture w Zurominie bo jest przyjety na zasadzie "dowalimy porzedniemu i go nie zatrudnimy", byle kto byle nie Wlizlo. A nowy zna sie na kulturze jak swinia na gwiazdach. Wystarczy przyjrzec sie karierze zawodowej, wszedzie wypaf z wielkim hukiem tylko nie chcieli mu juz w papierach bruzdzic. Nowy to porazka

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. nowy #2037331 | 83.31.*.* 31 lip 2016 17:07

  nie ma nawet prezencji.Wygląda jak kloszard.

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Kap łan #2034961 | 94.254.*.* 28 lip 2016 06:25

   Na kulturę chrześcijańską nie ma ni grosza, a tam się dzieją prawdziwe, chrześcijańskie wydarzenia,zapisywane do historii. Co prawda prawo nie dopuszcza palenie czarownic i kontrolę antykoncepcji ale zmienimy prawo. Na kulturę chrześcijańską dobrowolnie będą się składać parafianie. I tak jak na ŚDM,im biedniejszy, tym więcej powinno jego serce dać ofiary w postaci banknotów. Nawet od bezdomnych kapłani przyjęli dary za tradycyjne i niezniszczalne "Bóg zapłać". Z podziwem patrzyłem na to, jak pasterze doją i nasze Państwo i swoje owce, jak to sprawnie idzie, jesteśmy najlepsi jako finansjera.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Do Japa #2034927 | 83.28.*.* 27 lip 2016 23:19

    Pieniadze na kulture zostaly ujete w budzecie na 2016 rok. Czesc poszla na ,,ZEW NATURY" Radzc trzeba sobie z tym co zostalo przez najblizszych piec miesiecy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Japa #2034791 | 178.42.*.* 27 lip 2016 20:20

     Może to i dobrze , że nastąpiła zmiana na tym stanowisku . Ale , że pan od kultury czeka na kasę od rady to moim zdaniem coś tu nie gra. To chyba " kultura" powinna zarabiać na swoje pobory łącznie z tym samochodem. Może i kino Ton ruszy z kopyta , przyciągnie tych co jeżdżą do kina do ościennych powiatów/ Ten pan ponoć jest zwolennikiem Korwina tego z muszka co to UE chce rozwalić od środka. Oby to się nie przełożyło na żuromińska kulturę. To już by była klęska. No cóż , poczekajmy , może coś ruszy i oby ruszyło tylko nie w kierunku całkowitej plajty bo dużo nie potrzeba.

     Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Pokaż wszystkie komentarze (29)