Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Koszmarny blok. Wyraź swoją opinię

2016-08-03 09:17:17 (ost. akt: 2016-08-03 09:20:02)
Blok grozy fot. arch.

Blok grozy fot. arch.

Podziel się:

Tu codziennie interweniuje policja. Ludzie kradną, dewastują, przez okna latają talerze… a niedawno w jednym z mieszkań znaleziono rozkładające się ciało kobiety.

Blok grozy – tak określił jeden z budynków w Kielcach reporter Łukasz Radkiewicz „Fakt24.PL”. Dzieją się w nim cuda, a policja przyjeżdża tam codziennie. Ludzie się awanturują, biją, włamują się, kradną. W bloku często dochodzi do pożarów, mieszkańcy dewastują korytarz, przez okna latają szklanki, talerze, a nawet telewizor.
W bloku nikt po sobie nie sprząta, a śmieci często są wyrzucane przez okna. Pewnego razu z jednego z okien wyleciał człowiek, o mało nie wpadł na drugiego, który wyglądał przez jedno z okien na niższym piętrze.
W bloku, jak wypowiadają się internauci, mieszka w większości społeczność z dysfunkcjami. Patologiczna. Mieszkańcy Kielc widzą problem przede wszystkim w tym, że obok rodzin patologicznych kwateruje się w bloku również rodziny bez dysfunkcji i to one najbardziej cierpią.
„Blok powinien być tylko dla patologii, a normalni, porządni ludzie powinni mieszkać daleko od nich” – czytamy wpis internauty.
„W tym bloku nie powinno być żadnych dzieci , bo za dużo tam zgorszenia , brudu i smrodu” – pisze inny.
„Niech już ten blok w całości zostanie przyznany tylko dla tych zboczeńców , i nie robić im żadnych remontów, bo szkoda na to wydawać pieniądze. Policja też będzie miała mniej roboty , bo tam ochlapusy sami sobie karę wymierzają.” – czytamy wpis kolejnego internauty.
A jakie jest Wasze zdanie, czy bloki socjalne powinny być odosobnione i mieszkać w nich mają jedynie rodziny z dysfunkcjami?
Czy podobne problemy spotykamy w naszych Żurominie?

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Asdan #2039231 | 3 sie 2016 11:06

  Widac ze prowokocja dziennikarska dziala. Blok przy ul Mickiewicza od wielu wielu lat jest wylegalnia patologii. Kiedys taka funkcje tworzyly rowniez tak zwane stare bloki. Nie ma w tym nic nowego a ta Gazetka z apiracjami nie wiadomo jakiej gazety powinna temat samemu podjac pomijajac [nie]zgrabna sugestie

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. .............. #2039175 | 79.187.*.* 3 sie 2016 10:22

  Blok przy ul. Mickiewicza. Piękne osiedle, zadbany domy a na środku stoi rudera! szczury karaluchy inne robactwa. Do tego dochodzi patologia alkoholizm i grom wie co jeszcze. Dzieci chodzą brudne obdarte bez opieki. A słownictwo sypie się tam takie, że aż uszy więdną

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. zlekkazawiany #2039174 | 188.146.*.* 3 sie 2016 10:22

  W Żurominie oczywiście nie ma żadnych problemów w blokowiskach, trzeba szukać tematów u scyzoryków.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz