Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Żuromin. Anioły i złodzieje

2016-08-11 13:57:02 (ost. akt: 2016-08-11 13:58:25)
Pani Małgorzata przysłała nam zdjęcie ze skradzionym rowerem

Pani Małgorzata przysłała nam zdjęcie ze skradzionym rowerem

Podziel się:

Pani Małgorzata była zrozpaczona. 30 lipca skradziono jej sprzed bloku rower. - Wszystkie pieniądze, jakie zarabiam przeznaczam na onkologiczne leczenie. Nie stać mnie na rower – mówi pani Małgorzata – pomóżcie, może uda się znaleźć złodzieja.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Pani Małgorzacie z Żuromina skradziono rower. Damkę z koszykiem. Jeździła nim po zakupy i do pracy.
- Był mi potrzebny do codziennego życia. Jest niezbędny, dojeżdżam nim do pracy i przywożę zakupy –pisała do nas pani Małgorzata.
Kobiety nie stać na nowy rower. Choruje. Musi kupować sobie drogie lekarstwa.
- Leczę się od ok. 4 lat onkologicznie, w związku z tym większość pieniędzy, jakie posiadam, przeznaczam na leczenie. Nie stać mnie na zakup innego roweru. Może za waszym pośrednictwem, ktoś się zlituje i odda mi go – pisała zrozpaczona kobieta.
List opublikowaliśmy i odzew był natychmiastowy. Złodziejowi się oczywiście dostało, ale oprócz tego odezwały się osoby, które obiecały pomoc.
Najszybciej zgłosiła się do nas młoda kobieta, która prosiła o anonimowość. Obiecała, że przekaże kobiecie swój rower.
- Dzień dobry, poproszę o namiar na Panią, której ukradziono rower, chętnie oddam jej swój – pisała do nas kobieta.
Kilka dni później kurier przywiózł pani Małgorzacie paczkę, a w niej rower. Nowy. Zakupiony 2 sierpnia 2016. Pani Małgorzata była bardzo szczęśliwa.
- Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy chcieli mi pomoc w trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam, jednak w szczególności Pani, która niezwłocznie podarowała mi swój rower. Jednak anioły są wśród nas.

Jakże się przyjemnie pisze takie newsy.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Jabłońska

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ania #2044835 | 31.1.*.* 11 sie 2016 20:09

    są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie... postawa godna podziwu i naśladowania!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pokręt #2044813 | 94.254.*.* 11 sie 2016 19:03

    Jak to mozliwe, by w katolicki kraju, pełnym miłości rządzących do bliźniego i odwrotnie ceny leków były tak wysokie,że człowieka z choroba nie stać na nic, poza skromnym żarciem? I jeszcze eurodeputowani postanowili podnieść ceny leków w Polsce, bo te ceny są konkurencyjne i wykupują je Niemcy, nasze leki maja zrównać z cenami niemieckimi, o zarobkach milczą, cenę benzyny mamy podobną by Niemce nam nie wykupowały. Za to na KK idzie z budżetu kilka miliardów złotych i żaden pan w czerwonym berecie nie wypowiedział się,że przeznaczymy te pieniądze na zdrowie społeczeństwa polskiego, nie, ciągna ile mogą, za każde wybory rządzący im płacą ciężką kasę, tak z SLD jak i PiS. I żyj człowieku w nędzy i chorobie, narodziłeś sie to zdychaj, za 1100zł wyprowadzą ciało czarni, brak w Polsce rządzących, do roku 2017 nie widać nikogo, ktoby coś zmienił na lepsze. A podobno plan Morawieckiego nie wypali bo jest za mało rąk do pracy, wszyscy zdolni wyjechali, tak podają media, PO doprowadziło kraj do ruiny, zdolnych ludzi brak do pracy,nie chcą pracować za 1750 zł po 14 godzin, jaja jak berety, wyjeżdżają do pracy i budują gospodarki niemieckie i angielskie. I jak ich zawrócić??? nie ma siły plan upadł.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)