Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piłka nożna. Wkra Żuromin bije Skrę

2016-08-12 08:50:23 (ost. akt: 2016-08-12 08:54:35)

Podziel się:

Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza zdemolowali Skrę Drobin. W ostatnim spotkaniu kontrolnym przed sezonem 2016/2017 żurominianie rozgromili na wyjeździe Skrę Drobin aż 10:1. Rywale nie mieli żadnych szans.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl


Żuromińska Wkra ma powody do zadowolenia. Mimo, że to tylko pojedynek sparingowy to okazałe zwycięstwo zawsze cieszy. Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza zdominowali zespół Skry Drobin. Zespół z Drobina to reprezentant płockiej Ligi Okręgowej. Spotkanie sparingowe odbyło się w minioną sobotę właśnie w Drobinie.
Był to ostatni moment na sprawdzenie przez trenera Wojciecha Błaszkiewicza nowych ustawień, wypróbowania na innych pozycjach poszczególnych zawodników. Błaszkiewicz miał także węższą kadrę zawodniczą, bo tylko piętnastu zawodników do dyspozycji. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby zdecydowanie zwyciężyć w spotkaniu towarzyskim.

Od pierwszych minut spotkania Wkra Żuromin pokazała, że tego dnia nie ma mocnych na zespół Błaszkiewicza. Już przed przerwą nasz zespół uzyskał zdecydowaną przewagę i potrafił przekuć ją w bramki. Gracze „zielono-czerwonych” w pierwszych czterdziestu pięciu minutach zdobyli aż sześć bramek, po przerwie cztery. Najwięcej trafień zaliczył Bartłomiej Nowacki (cztery gole). Drugim strzelcem Wkry był Bartosz Narewski, który do swoich trzech trafień dołożył także dwie asysty. Dwa gola zdobył Tomasz Kamiński, a jednego Bartosz Budziński.
Skra Drobin - Wkra Żuromin 1:10 (1:6)
Bramki: Nowacki 4, B.Narewski 3, Kamiński 2, Budziński 1
Skład: Koczot - Barski, P.Chojnacki, Żelazny, Budzich - B.Narewski, Kamiński, Budziński, Nowacki - M.Narewski, Sawicki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB