Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Piłka nożna. Ziółkowski pogrąża byłych kolegów

2016-09-12 08:07:21 (ost. akt: 2016-09-12 08:11:07)
Daniel Ziółkowski (za zdjęciu, jeszcze w barwach GKS) pogrążył byłych kolegów

Daniel Ziółkowski (za zdjęciu, jeszcze w barwach GKS) pogrążył byłych kolegów

Autor zdjęcia: fot. arch

Podziel się:

Daniel Ziółkowski pogrążył swoich byłych kolegów z GKS Strzegowo wbijając im dwie bramki w 5. Kolejce Ligi Okręgowej Seniorów Campeon.pl. Wkra Bieżuń na własnym boisku pokonała beniaminka ze Strzegowa 4:0.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl
Mecz ten był spotkaniem szczególnym dla kilku zawodników. Przed sezonem z drużyny beniaminka LO GKS-u Strzegowo do Wkry Bieżuń dołączyło trzech zawodników. Dwaj bracia – Kamil i Daniel Gatyńscy oraz Daniel Ziółkowski najlepszy strzelec GKS-u w A-klasie. Cała trójka miała stanowić trzon drużyny beniaminka, ale zdecydowali się oni zmienić barwy klubowe. To postawiło zespól ze Strzegowa w trudnej sytuacji kadrowej i widać to w pierwszych kolejkach. Na tej transakcji skorzystali za to Bieżunianie, bo choćby transfer Daniela Ziółkowskiego „spłaca się” w postaci bramek. O tym, że Ziółkowski potrafi strzelać wiedzieli wszyscy gracze przebywający na boisku, a popularny „Ziółek” w ciągu dziewięćdziesięciu minut to pokazał.
Zanim jednak swoje zrobił Daniel Ziółkowski to do siatki trafił Paweł Baca. Spotkanie to rozpoczęło się znakomicie dla podopiecznych Roberta Piotrowskiego. Już w czwartej minucie gry na prowadzenie zespół gospodarzy wyprowadził niezawodny Paweł Baca. Doświadczony gracz pokonał celnym strzałem Montowskiego, a gospodarzom od razu grało się łatwiej. W 19 minucie spotkania przypominał o sobie Daniel Ziółkowski. Wykorzystał dobre zagranie kolegów i podwyższył wynik spotkania, udowadniając, że potrafi strzelać do bramki rywala. Po raz drugi ten sam gracz wpisał się na listę strzelców po przerwie. W 71 minucie spotkania ustalił wynik pojedynku na 4:0. Wcześniej, bo jeszcze przed przerwą samobójczego gola zdobył Szymon Lubiński.

Wkra Bieżuń - GKS Strzegowo 4:0 (3:0)
P. Baca 4 min., Ziółkowski 19, 71 min., Lubiński 45 min. (samobójcza).
Żółte kartki: Budzich (Wkra), Warecki (GKS)
Sędziował: Tadeusz Siemionko (Ciechanów)
Wkra: K. Gatyński - Budzich, Kluczewski (Przybyszewski), Kosiorek (Pesta), Gołębiewski - S. Dudek, Szpinda, M. Dudek (Melkowski), D. Gatyński – Ziółkowski, P. Baca (Rutecki)
GKS: Montowski – Gawryszewski, Jakubowski (Sadowski), Kobielski (Pauba), Lubański - Lubiński, Lubiński, Racki, Warecki - Wierzbicki (Zawadzki), Zadrożny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB