środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Lutocin. Na przekór minister Zalewskiej

2016-12-15 09:51:22 (ost. akt: 2016-12-15 09:54:58)
Nauczyciele z Lutocina wspólnie spędzili miły, świąteczny wieczór.

Nauczyciele z Lutocina wspólnie spędzili miły, świąteczny wieczór.

Podziel się:

W piątek, 9 grudnia w lutocińskim gimnazjum odbyło się spotkanie opłatkowe nauczycieli

Organizatorem byli: Rada Pedagogiczna Samorządowego Gimnazjum w Lutocinie oraz Zarząd Ogniska Związku Nauczycielstwa Polskiego. Wzięli w nim udział wszyscy nauczyciele pracujący na terenie gminy Lutocin, nauczyciele emerytowani oraz władze ZNP. Spotkanie rozpoczął dyrektor Piotr Jakubowski. - Mieliśmy wątpliwości, czy w tej sytuacji możemy świętować- mówił Jakubowski. - Jednak nawet, gdy gimnazja zostaną zlikwidowane my nadal będziemy nauczycielami- podsumował dyrektor. Przemówienie zakończyło się gromkimi oklaskami. Nauczycieli starał się uspokoić wójt Lutocina Ryszard Gałka.- Kochani, to nie pierwsza reforma, którą razem musimy przeprowadzić- mówił wójt. - Teraz też damy radę- skwitował Gałka. O świąteczny nastrój przy wigilijnym stole zadbał szkolny zespół „Cień”.

Kacper Czerwiński

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. *** #2140804 | 5.60.*.* 21 gru 2016 19:30

  Co to za idiotyczny tytuł? A co to? Zalewska zabrania spotkań opłatkowych w szkołach?

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. reformator #2137854 | 94.254.*.* 18 gru 2016 11:32

  Ja zaproponowałbym emerytury ludziom już po roku pracy proporcjonalnie do przepracowanych lat pracy przy czym nad ubezpieczeniami trzeba byłoby się zastanowić a podejmowanie pracy na emeryturze powinno się wiązać z opłacaniem normalnego zus, pieniądze z emerytury tak, zus odprowadzamy normalnie, każdy mógłby dorobć, i wtedy policjanci przestaliby być faworyzowani w zakładach pracy i inni, chcą pracować, owszem, ale na emerytów i rencistów zakładane są firmy a pracują dzieci i wnuczki, to mocna konkurencja. To samo żonie może mąż pomagać za darmo, więc dwoje ubezpieczonych jest za jeden zus i są konkurencja dla innego,pojedyńczego, o krusie nie wspomnę, wszystkich na zus. Jak masz źródło dochodu to pracuj na nim bo swojego nie zrobisz dobrze a drugiemu zaszkodzisz.I za mordę to towarzystwo, przelewy na rachunki za pracę,nic pod stołem, niepracujący i ci na zasiłkach dwa razy w tygodniu zbiórka i dwie godziny uzupełniania porządków na drogach w danej miejscowości by nie można było jeździć i pracować na czarno.Porządek z ukraińcami,zaproszenie, zakwaterowanie na koszt zapraszającego i przelew na konto wypłaty.To by była praca a nie przewałki.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. dki #2136981 | 95.160.*.* 17 gru 2016 00:13

   Nauczyciele martwią się o pracę, ale wielu z nich ma gospodarstwa rolne z ziemią i zamiast na nich pracować to wydzierżawiają innych, a sami blokują miejsca pracy i dostają za darmo dopłaty do ziemi.

   Ocena komentarza: warty uwagi (22) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. lutocak #2136612 | 83.3.*.* 16 gru 2016 13:01

   chyba nie wszyscy nauczyciele byli????? nie widzę kilkunastu nauczycieli przynajmniej. No Jakubowski kiedyś pisowiec z krwi kości teraz największy przeciwnik władzy...hihi!!! jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Lutociniak #2136365 | 178.42.*.* 16 gru 2016 04:02

    90% Nauczycieli w Gminie Lutocin głosowało za PiS-em. A około 47% mieszkańców jest zadowolonych że rządzi PiS. Proboszcz kazal proboszcz jest szczęsliwy a was powinni przynajmniej połowę zwolnić i wysłać do uczciwej pracy. 18 godzin tygodniowo to parodia. Posmakujcie jak powinno się pracować w pełnym wymiarze pracy. Pani przewodnicząca ZNP was obroni??? Powodzenia na bezrobociu. ,,Ludzie ludziom zgotowali ten los" W tym przypadku sami sobie zgotowaliście ten los i dziękujcie Bogu że możecie żyć w tak szczęśliwym państwie. AMEN.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (15)