Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Żuromin. Wkra podsumowała rok ze sponsorami

2016-12-20 10:43:53 (ost. akt: 2016-12-20 10:44:19)

Podziel się:

Zarząd Wkry Żuromin podsumował sportowy rok 2016. W restauracji Zacisze Zarząd Klubu wraz ze sponsorami i zaproszonymi mógł podzielić się swoimi dokonaniami.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Żuromin podsumowała rok 2016. W restauracji Zacisze w spotkaniu podsumowującym uczestniczyli nie tylko włodarze „zielono-czerwonych”, ale także sponsorzy i zaproszeni goście.
- Możemy podzielić te podsumowanie na dwa etapy – mówi prezes Wkry Żuromin Michał Osiecki i dodaje – pierwszy to piłka seniorska, drugi to szkolenie młodzieży, do którego przykładamy od początku swojej pracy szczególną uwagę, dlatego też blok ten był zdecydowanie dłuższy.
Jeżeli chodzi o piłkę seniorską żurominianie mogą pochwalić się awansem do finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, a to najlepszy wynik klubu od pięciu lat. Ponadto seniorzy Wkry będą rywalizowali wiosną w etapie mazowieckim. W kwestii szkolenia młodych zawodników sukcesów jest więcej.
- Podstawowa sprawa rozwoju sportu w mieście to zachęcenie młodych adeptów piłki nożnej do uczestnictwa w zajęciach i to nam się udało – zauważa prezes.
W klubie szkoli się 142 młodych piłkarzy, co jest wielkim sukcesem klubu. Przedstawiono wyniki wszystkich grup młodzieżowych uczestniczących w rozgrywkach. Mówiono o obozie sportowym, na który młodzi sportowcy w te wakacje wyjechali, a także turniejach sportowych, które klub organizował bądź współorganizował – Mini Euro 2016, Międzynarodowy Turniej Oldbojów czy Piłkarskie Zaduszki. Zarząd przestawił dane na temat wykorzystania pieniędzy, które pozyskał od sponsorów – począwszy od kompletów strojów sportowych, dresów wyjściowych, piłek czy pomocy treningowych. Wspólnie z Urzędem Gminy i Miasta przedstawiono inwestycje, które zostały zrealizowane lub będą w przyszłym roku. Spotkanie zakończyło się uroczystą kolacją.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB