Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Maciej Krynicki zwyciężył !

2017-02-20 15:40:45 (ost. akt: 2017-02-20 15:43:34)

Podziel się:

W ubiegły piątek odbyła się pierwsza Gala Plebiscytu "Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Żuromińskiego" organizowanego przez redakcję Kuriera Żuromińskiego.

Bal Sportowca, podczas którego ogłosiliśmy wyniki głosowania Czytelników, to ostatni akcent plebiscytu na "Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego 2016". Przypomnijmy, że na liście nominowanych znalazło się 23 sportowców wskazanych przez Czytelników. Na swoich faworytów można było głosować za pomocą sms-ów oraz kuponów umieszczonych w papierowym wydaniu "Kuriera".

Pierwsze miejsce oraz tytuł "Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego 2016" trafił do Macieja Krynickiego (Wrotkarstwo). Laureatowi nagrody wręczyli: Jarosław Tokarczyk Prezes Grupy WM oraz Carsten Sorensen z firmy Trollbeads.

Klasyfikacja końcowa:
1. Maciej Krynicki- Wrotkarstwo
2. Kornelia Turowska- Taekwondo
3. Wiktoria Olszewska- Lekkoatletyka
4. Daniel Ziółkowski- Piłka nożna
5. Radosław Komorowski- Szachy
6. Natalia Mazurkiewicz- Siatkówka
7. Tomasz Kamiński- Piłka Nożna
8. Piotr Małachowski- Lekkoatletyka
9. Karol Podliński – Piłka nożna
10. Kamil Łebkowski- MMA


Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom. Dziękujemy również naszym sponsorom za ufundowanie nagród. Wśród nich były między innymi dwa zestawy biżuterii firmy Trollbeads o wartości 1 000 złotych każdy. Telewizor, tablety i urządzenie wielofunkcyjne. Dziękujemy również za kuferki Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu. Nie możemy zapomnieć o florystkach z kwiaciarni "Oaza", które przygotowały piękne bukiety oraz szarfy dla sportowców. Za gościnę dziękujemy właścicielom "Słonecznego Dworku" w Chamsku.

Fot. Jarosław Stankiewicz "Najpiękniejszy Dzień w Życiu"

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB