Niedziela, 25 czerwca 2017. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Wkra zwycięża w starciu z Mazurem

2017-02-23 10:55:30 (ost. akt: 2017-02-23 10:56:49)
Wkra wygrała z Mazurem fot. archiwum

Wkra Żuromin pokonała lidera płockiej Ligi Okręgowej Mazur Gostynin w kolejnym starciu w trakcie zimowych przygotowań do piłkarskiej wiosny. Podopieczni Macieja Grzybowskiego okazali się lepsi od rywala w stosunku 3:1.

redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Żuromin rozegrała czwarty mecz kontrolny tej zimy. Na sztucznej murawie boiska bocznego Wisły Płock zmierzyła się z Mazurem Gostynin. Rywale z płockiej okręgówki jeszcze w pierwszej połowie byli można rzec równym rywalem dla Wkry, ale w drugiej części spotkania żurominianie zdominowali Mazura. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach na tablicy wyników widniał remis, choć to żurominianinie mieli więcej klarownych okazji. W drugiej natomiast podopieczni Grzybowskiego nie dali dojść do głosu Mazurowi, a sami dwukrotnie wbili piłkę do siatki. A gdyby byli bardziej skuteczni, wynik mógł być wyższy. Doskonałe sytuacje zmarnowali Sawicki i Nowacki.

Wkra Żuromin – Mazur Gostynin 3:1 (1:1)