Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Wkra pokonuje Polonię na tydzień przed inauguracją wiosny

2017-03-17 10:44:18 (ost. akt: 2017-03-17 10:45:19)
Nowacki zdobył dwie bramki fot. arch

Nowacki zdobył dwie bramki fot. arch

Podziel się:

Wkra Żuromin pokonała Polonię Iłowo w ostatnim spotkaniu kontrolnym przed rozpoczynającą się w najbliższy weekend rundą rewanżową Campeon.pl Ligi Okręgowej grupy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Macieja Grzybowskiego wygrali aż 6:1.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Ostatnie spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną. Ostatnia szansa na szlify i próby zawodników na poszczególnych pozycjach. Już w najbliższy weekend nie będzie możliwości testowania, nie będzie miejsca na pomyłkę. W weekend startują rozgrywki ligowe, które zweryfikują wykonaną pracę. Ostatni test-mecz wypadł bardzo okazale. Podopieczni Macieja Grzybowskiego bardzo wyraźnie pokonali zespół grający na co dzień w warmińsko-mazurskiej Lidze Okręgowej Polonię Iłowo. Od pierwszych minut spotkania, które zostało rozegrane w Iłowie to Wkra miała zdecydowaną przewagę. Żurominianie byli lepsi od rywala w każdym elemencie gry, a przede wszystkim grali bardzo skutecznie.
Wynik otworzył Grzegorz Barski. Defensor zamknął akcję „zielono-czerwonych” i uderzył celnie, nie do obrony. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Bartłomiej Nowacki i Bartosz Narewski. Pomocnicy żuromińskiej Wkry w tym okresie byli bardzo skuteczni. Nowacki jedną z bramek zdobył strzałem głową, drugą strzałem do pustej bramki, kiedy bramkarz gospodarzy wybił piłkę wprost pod nogi tego gracza. Narewski natomiast zdobył dwie bardzo podobne bramki. Była to akcja indywidualna ze skrzydła.

Polonia Iłowo – Wkra Żuromin 1:6
Barski, Nowacki 2, Narewski 2, Kamiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB