Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Nowi zawodnicy w szeregach klubów powiatu żuromińskiego

2017-03-27 08:37:16 (ost. akt: 2017-03-27 08:47:35)
Błażej Dąbrowski dołączył do Wkry Żuromin

Błażej Dąbrowski dołączył do Wkry Żuromin

Podziel się:

Transferowa karuzela drużyn z powiatu żuromińskiego...

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Żuromin
Maciej Narewski wypożyczony został do Boruty Kuczbork, Paweł Chojnacki ze względów osobistych musiał zrezygnować z gry, a Piotr Oleksiak nie podjął treningów. To bilans in minus żuromińskiej Wkry. Tych trzech zawodników nie będzie można zobaczyć wiosną na boisku. Po stronie plusów należy zapisać natomiast transfer defensora Błażeja Dąbrowskiego. Dąbrowski to zawodnik Lecha Rypin, w którego barwach występował w III i IV lidze.

Wkra Bieżuń
W Bieżuniu dwie nowe twarze. Jedną z nich jest Mateusz Bieranowski, który przenosi się z Boruty Kuczbork. W zespole Boruty występował on jako zawodnik z pola, ale kiedy była taka potrzeba znajdował się również między słupkami bramki. W Bieżuniu awizują tego zawodnika, jako bramkarza. Do Wkry dołączył także Kamil Boniewski. Boniewski rozstał się z Kryształem Glinojeck (był grającym trenerem) i próbował swoich możliwości z MKS Ciechanów. Tam z niego zrezygnowano, ale znalazł miejsce w bieżuńskim zespole. Dołączył do Wkry na mocy transferu czasowego.

Boruta Kuczbork
To właśnie w kadrze ostatniego zespołu Ligi Okręgowej działo się zimą najwięcej. Przede wszystkim zmienił się trener – Mariusz Kołakowski. Kołakowski zastąpił na tym stanowisku Mariusza Kawczyńskiego, który objął zespół z Kuczborka w połowie rundy po zwolnionym Rafale Markiewiczu. Markiewicza w Kuczborku już nie ma, jest trenerem Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna. Z zespołu odeszli także wcześniej wspomniany Bieranowski oraz Dariusz Borzym i Michał Golian. Do „Boruciarzy” dołącza na mocy transferu czasowego zawodnik żuromińskiej Wkry Maciej Narewski.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. osp #2214885 | 5.172.*.* 1 kwi 2017 20:18

    ten bieranowski sie nie nadaje do wkry

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz