Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Raw Air – Turniej w Norwegii

Podziel się:

Zbliża się koniec sezonu skoków narciarskich. 16 marca odbędzie się seria próbna skoków w Granasen w Trondheim. Tego samego dnia zostanie, również rozegrany konkursów, który jest zaliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Raw Air. Oczywiście jednym z liderów jest Kamil Stoch.

Zawody rozpoczną się o godzinie 16:00. Jak wiadomo w sporcie jak i w życiu wszystko się może zdarzyć. 17 marca odbędzie się piątkowy trening w Vikersung i jednoseryjny konkurs, 18 marca odbędą się kwalifikacje w Vikersung oraz konkurs drużynowy. W niedzielę 19 marca odbędzie się najpierw seria próbna w Vikersung, a później konkurs indywidualny.

W zawodach weźmie udział, aż 5 Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła, który po 4 skokach był najwyżej, ponieważ na 4 miejscu, niestety po klasyfikacjach spadł na 9 miejsce. 8 miejsce zajął Kamil Stoch. Pozostali Polacy, którzy wezmą udział w konkursie to Dawid Kubacki, Klemens Murańka i Maciej Kot. Puchar Świata będzie się kończył końcem marca, a dokładnie 23 i będzie trwał 3 dni, a odbędzie się w Planicy w Słowenii. Na początku rozpocznie się pierwszym treningiem i drugim treningiem i kwalifikacjami. W piątek 24 marca odbędzie się seria próbna i piątkowy konkurs. W sobotę 25 marca odbędzie się, także seria próbna i konkurs drużynowy. Natomiast w niedzielę 26 marca po serii próbnej odbędzie się niedzielny i ostatni konkurs w Planicy.

Mimo trudnych warunków pogodowych i silnych wiatrów udało się organizatorom przygotować prolog przed konkursem. Najlepszy okazał się Kamil Stoch, za nim Norweg – Andreas Stjernen i Niemiec – Andreas Welinger. Czekamy na dalszy ciąg rozgrywek i śledzimy dalsze losy skoczków, a przede wszystkim mocno kibicujemy rodakowi! Forbet pozwala złożyć zakłady online, bez wychodzenia z domu, dlatego jeśli interesujesz się skokami narciarskimi i każdym innym sportem możesz spróbować w nie swoich sił.

Pamiętaj, aby przed wybraniem zawodnika, którego obstawiasz zapoznać się z jak największą ilością informacji na jego temat. Sport od początku jego historii związany jest z grami hazardowymi, ponieważ potęgują emocje i wywołują dodatkową adrenalinę. Chcąc uzyskać więcej szczegółowych informacji zanim zagrasz możesz skorzystać z internetu, dzięki seo katowice możesz wyszukać aktualne wiadomości na temat sportowców w sieci.

Wystarczy, że w dowolnej wyszukiwarce internetowej wpiszesz wybraną frazę i otrzymasz wyniki z największą liczbą odsłon, a więc najpopularniejsze strony w Internecie. Zdobyte informacje nie dość, że poszerzą Twoją wiedze to przybliżą Cię do wygranych w grach związanych z obstawianiem wyników.