Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Zwiększenie oglądalności MMA

Podziel się:

Niestety w ostatnim czasie można zaobserwować nieciekawe zjawisko w mediach. Wielu organizatorów zawodów mieszanych sztuk walk decyduje się na użycie znanych osób i przygotowanie ich walk, po to, aby zwiększyć oglądalność rozgrywek. Przypadek ten ostatnio jest bardzo widoczny, a przykładem może być walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem, który ze sportem ma niewiele wspólnego.

"Popek" to znany muzyk, który właściwie nazywa się Paweł Ryszard Mikołajuw. Jest to polski muzyk, raper i wokalista, a od niedawna także zawodnik MMA. Swoją sławę zawdzięcza z występami w grupie muzycznej Firma. Natomiast od 2014 współtworzy zespół Gang Albanii. Urodził się 2 grudnia 1978 roku w Legnicy. Zaczął od trenowania krav magi, ale po zainteresowaniu się mieszanymi sztukami walki w 2008 roku wystartował w zawodach MMA. Łącznie stoczył cztery walki, z których wygrał zaledwie dwie.

Mariusz Pudzianowski to natomiast bardzo znany sportowiec - Polak zwany największym strongmanem na świecie. Jest sześciokrotnym zwycięzcą na Mistrzostwach Euroopy Strongman, pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman i trzykrotnym drużynowym Mistrzem Świata Par Strongman. Oprócz tego trenował rugby, gdy w zawodach Strongman osiągnął już wszystko co mógł zdecydował się na nowe wyzwania sportowe i zaczął trenować mieszane sztuki walki. Jak do tej pory stoczył 16 walk z czego 10 wygrał. Pierwszą walkę w karierze stoczył z Marcinem Najmanem i udało mu się ją wygrać. Na gali KSW stanął przeciwko Popkowi i pokonał go nokautem technicznym w pierwszej rundzie.

Popek się nie poddaje i niedawno zgodził się na walkę z Robertem Burneiką, znanym pod pseudonimem Hardkorowy Koksu. Zajmował on się głównie kulturystyką, a swoich sił w mma zaczął próbować od 2012 roku. Jak do tej pory stoczył dwie walki i każdą wygrał. Walki tego typu cieszą się dużą popularnością, chociaż miłośnicy prawdziwego MMA są nieco zawiedzeni, twierdząc, że są na bardzo niskim poziomie i służą jedynie napędzaniu oglądalności.

Każdą walkę możesz obstawić i zarobić nieco dodatkowej gotówki. Ciekawe kody promocyjne i bonusy możesz znaleźć tutaj www.bonusowy-kod.pl. Korzystając z nich zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy. Zakład możesz złożyć online, bez wychodzenia z domu, albo tradycyjne w placówce bukmachera w Twoim mieście.

Przed złożeniem zakładu wyszukaj najnowsze wiadomości na temat sportowców, których chcesz obstawić. Dzięki technologii seo znajdziesz w sieci więcej aktualnych informacji na temat sportowców. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę wybraną frazę, a otrzymasz wyniki ze stronami z największą liczbą odsłon, największą liczbą użytkowników i najświeższymi danymi w Internecie.