Czwartek, 21 marca 2019. Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Olejniczak rozda karty na Mazowszu

2017-04-04 09:51:29 (ost. akt: 2017-04-05 08:58:46)
Poseł Waldemar Olejniczak odpowiada za przygotowanie list i działań do wyborów samorządowych.

Poseł Waldemar Olejniczak odpowiada za przygotowanie list i działań do wyborów samorządowych.

Podziel się:

Prawo i Sprawiedliwość zaczęło przygotowania do wyborów samorządowych. Poseł Waldemar Olejniczak został koordynatorem okręgowym struktur partii w okręgu nr 16.

Kacper Czerwiński
k.czerwinski@kurierzurominski.pl

Być może tylko, albo aż półtora roku dzieli nas od wyborów samorządowych. W kuluarowych dyskusjach roi się od potencjalnych kandydatów na stanowiska wójtów i burmistrzów. Przygotowania rozpoczęli już członkowie Prawa i Sprawiedliwości. Koordynatorem okręgu nr 16, do którego należy powiat żuromiński został poseł Waldemar Olejniczak. Parlamentarzysta otrzymał zarządzenie z rąk prezesa partii Jarosław Kaczyńskiego, podczas posiedzenie Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Oznacza to, że Olejniczak będzie koordynował wszystkie działania partii, na naszym terenie. W rozmowie telefonicznej z "Kurierem", poseł póki co nie chciał zdradzać żadnych szczegółów. - Rozmawiamy z kandydatami we wszystkich gminach- komentuje Olejniczak. - Za wcześnie jest, abyśmy mówili o konkretnych nazwiskach- dodaje poseł. Kto będzie kandydatem PiSu na burmistrza w Żurominie? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Komentarze (34) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Mądry #2232387 | 83.31.*.* 27 kwi 2017 08:32

  Głosy na Mazowszu rozdają wyborcy. Sondaże po półtora roku pokazują co się będzie działo za następne półtora roku. Spalona ziemia i popiół zostanie tylko po obecnej władzy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (7)

  1. Mądry #2232385 | 83.31.*.* 27 kwi 2017 08:32

   Głosy na Mazowszu rozdają wyborcy. Sondaże po półtora roku pokazują co się będzie działo za następne półtora roku. Spalona ziemia i popiół zostanie tylko po obecnej władzy.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kap łan #2232331 | 94.254.*.* 27 kwi 2017 07:18

   Takich listów to ja się nie spodziewałem, prawie każdy z PiS albo rogi przyprawiał albo ma przyprawione, oto fragment"Anna Kamińska, była żona byłego posła PiS Mariusza Antoniego Kamińskiego. „Mój były mąż, poseł dr Mariusz Antoni Kamiński, zdradził mnie z partyjną koleżanka w Sejmie. Mój mąż jest zdrajcą małżeńskim. Nie on jeden. Polski Sejm zdradą małżeńską i rozwiązłością obyczajową stoi” – pisze Kamińska."

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Do Japa #2228725 | 83.31.*.* 23 kwi 2017 09:05

   Masz rację mamy dużo młodych wykształconych inteligentnych ludzi mieszkańców naszego Powiatu i nie potrzebujemy spadochroniarzy którzy w swoich środowiskach nie znaczą nic (brak pracy u siebie) a jedynym ratunkiem jest desant do ( a oni w duchu się z nas śmieją)Żuromina bo ciemnogród ich przyjmie i da ciepłą posadkę z budżetówki. Żurominiacy niech jadą za pracą do innych miast lub za granicę a oni u nas będą pracować. Nie pozwolimy na taką sytuację ażeby PiS-owcy niszczyli nasza młodzież kosztem starych ramoli z poza naszego Powiatu.

   Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Japa #2228334 | 83.28.*.* 22 kwi 2017 17:15

    Ci obcy niedojdy, miernoty u siebie tu zwietrzyły swoją szansę i pchają się jak muchy na lep. Dobre by było pokazać im gdzie ich miejsce i wynieść jak Jagna na furze gnoju. Przecie mamy swoich różnej maści i to dobrych. Po co nam obce miernoty. A ten tu na zdjęciu jaki uśmiechnięty jak juz coś wygrał. Czy się panisko za szybko nie cieszy? Uważam , że tak.

    Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (34)