Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

M2 Twoje Wnętrze – Wielkie Otwarcie!

2017-04-06 15:30:34 (ost. akt: 2017-04-06 15:31:32)

Podziel się:

Aranżujesz łazienkę? Poszukujesz pięknych płytek ceramicznych, oświetlenia, armatury łazienkowej, drzwi, paneli, mebli i dywanów? Od teraz wszystko to znajdziesz w jednym miejscu.

Bartosz Budziński
b.budzinski@kurierzurominski.pl

W sobotę 1 kwietnia o godz 9.00 miało miejsce oficjalne otwarcie nowego Salonu „M2 Twoje Wnętrze” znajdującego się przy ul. Przemysłowej w Żuromińskim Centrum Handlowym. Na miejscu czekały świetne atrakcje: możliwość spotkania z zaproszonymi gośćmi specjalnymi - Miss Polski 2016 Pauliną Maziarz oraz najsilniejszym człowiekiem na świecie Mariuszem Pudzianowskim. Przygotowany program wydarzenia sprawił, że od wczesnych godzin porannych w Żuromińskim Centrum Handlowym pojawiły się tłumy, które z niecierpliwością czekały m.in. na obejrzenie ekspozycji. Na początku dokonano prezentacji salonu łazienek, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej. Klienci podziwiali różnorodne meble łazienkowe i kuchenne. Następnie przedstawiona została strefa KOMFORT salonu. Szeroka gama paneli, wykładzin, dywanów, drzwi i okien cieszyła oczy klientów. Jednym z głównych bohaterów programu był piękny tort, którym częstowani byli wszyscy odwiedzający w tym dniu salon.

Pyszne jedzenie i zawody sportowe

W firmowym ogródku zorganizowano poczęstunek składający się m. in. z grillowanych kiełbasek, karkówki, kaszanki czy grochówki. Chętni panowie mogli spróbować swoich sił w poprowadzonym przez polskiego strongmana zawodach siłowych, Jak się domyślacie, nie były proste. Uczestnicy musieli zmierzyć się w konkurencjach takich jak : spacer Farmera czy przetaczanie opon. Na zwycięzców czekały nagrody. Oczy szczególnie męskiej części klientów cieszyła Miss Polski Paulina Maziarz, która czarowała wszystkich swoim uśmiechem, rozdawała autografy i bardzo chętnie pozowała do zdjęć z klientami.

W ciągu pierwszego dnia salon odwiedziły tłumy klientów, a z kilkoma z nich udało nam się porozmawiać:
„Przymierzamy się z mężem do wyposażenia naszego nowego domu, w ostatnim czasie odwiedziliśmy bardzo dużo sklepów z wyposażeniem łazienek. Muszę przyznać, że Salon M2 wyróżnia się na ich tle. Piękne płytki, duża ekspozycja oraz aranżacje łazienek utrzymane w różnych stylach. Ceny są bardzo konkurencyjne. Płytki do kuchni wybrane, a w ciągu najbliższych dni planujemy na spokojnie wybrać wyposażenie naszej łazienki.“ – mówiła pani Marta.
Na otwarciu salonu był również Pan Paweł z narzeczoną: „Bardzo ciężko w naszym regionie było znaleźć salon w którym można było zakupić całe wyposażenie łazienki, przedstawione aranżację świetnie pomagają w dokonywaniu wyborów. Cieszymy się, że teraz taki salon jest w Żurominie, tym bardziej, że właśnie budujemy dom i będziemy musieli go wyposażyć.“
Po oficjalnej części otwarcia salonu klienci mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. „M2 Twoje Wnętrze” został zaprojektowany jako miejsce łączące w sobie dużą przestrzeń, design oraz różnorodność materiałów. Również najmłodsi mogą znaleźć tam kącik dla siebie, a rodzice dokonać spokojnych zakupów. - Zachęcamy do przybycia i zapoznania się z ofertą sklepu – dodaje kierownik salonu Kamila Pesta.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. klient #2219715 | 89.65.*.* 9 kwi 2017 12:47

    Ile kosztuje u Państwa taki artykuł sposnsorowany?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kap łan #2218458 | 94.254.*.* 6 kwi 2017 22:02

    Jak urządzenia sanitarne to nie zaprosili do kropienia? Czy ktoś domył szambo?Szamba nam sprzedają,czego to nie wymyślą? Inni upadną na pysk przez te biznesy i jeden ma zysk a reszta na niego pracuje.A jaki dobry jest jak komuś da 100zł, jak się przy tym zareklamuje,pokarze serce i rozum.Tylko dla pasterza brak,owce beczą z głodu,ludzie w głowach się poprzewracało,wspólnota pierwotna potrzebna.

    Ocena komentarza: warty uwagi (27) ! - + odpowiedz na ten komentarz