Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Jeden gol decyduje

2017-05-02 11:14:49 (ost. akt: 2017-05-02 11:16:00)
Dawida Zielińskiego (na zdjęciu) pokonał Karol Kamionowski fot. arch

Dawida Zielińskiego (na zdjęciu) pokonał Karol Kamionowski fot. arch

Podziel się:

Bramka zdobyta już w trzeciej minucie meczu przez Karola Kamionowskiego zadecydowała o zwycięstwie KS CK Troszyn nad Borutą Kuczbork. Gospodarze nie byli w stanie osiągnąć lepszego rezultatu, choć mieli kilka okazji do wyrównania.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Boruta Kuczbork na własnym terenie chciała zdobyć punkty w starciu z KS CK Troszyn. „Boruciarze” chcą utrzymać się w lidze okręgowej, poprawili swoją grę w defensywie, ale ofensywa nadal kuleje. Boruta niewiele strzela i to jest jej największa bolączka. W sobotnim spotkaniu również nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego rozpoczęli to spotkanie najgorzej jak mogli. Od starty bramki. Już w trzeciej minucie goście objęli prowadzenie. Karol Kamionowski pokonał Dawida Zielińskiego i wyprowadził Troszyn na prowadzenie. Był to pierwszy, a zarazem ostatni gol jaki zobaczyli kibice tym spotkaniu.

Boruta Kuczbork - KS CK Troszyn 0:1
K.Kamionowski 3 min.

Boruta: Zieliński - P.Watkowski, Borzym, Pacholec (Suchoparski), Bardyszewski (Golian), Juszczyk, Narewski, Kawczyński, Szumiński (Oleksa), Balcerzak, M.Watkowski
Troszyn: Drężek - Dzwonkowski, Abramczyk, Kopeć, K.Kamionowski, M. Kaczyński, Bałas, P.Kamionowski, Wargulewski, Kuliś (Dąbrowski), Gutowski (Rudziński)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB