środa, 24 maja 2017. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Konkurs w szpitalu

2017-05-19 08:31:05 (ost. akt: 2017-05-19 08:39:33)

Podziel się:

Powiat szuka dyrektora

15 maja Zarząd Powiatu Żuromińskiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie. Chętni mogą składać aplikacje do 30 maja. Sam konkurs odbędzie się 14 czerwca.
Kadencja obecnego dyrektora placówki kończy się 30 czerwca. Czy Zbigniew Białczak będzie ponownie kandydował? Czy do konkursu zgłoszą się kandydaci z zewnątrz? O tym dowiemy się wkrótce.

Paula Borkowska

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pycha #2251291 | 83.31.*.* dzisiaj, 07:24

  Ja wiem doskonale. ,,Pycha kroczy przed upadkiem" Już tylko rok. Wyborcy podziękuję każdej władzy za ich pychę. Nie kupimy się na słodkie obietnice na kolorowych papierkach pełnych nierealnych obietnic. Musi nastąpić niezwłoczny koniec pewnej epoki który już widać na horyzoncie. Władzę muszą przejąć młodzi ludzie z pomysłami inicjatywą i perspektywa. Starym już najwyższa pora podziękować i rozstać się z nimi na zawsze i wymazać z naszej pamięci te nieudolne rządy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ok #2251153 | 83.24.*.* wczoraj, 20:12

  Fajny pomysł takie referendum wśród mieszkańców i pracowników otworzyłoby oczy władzy na realia jakie istnieją. Panie starosto a czy kandydat może mieć prywatną firmę w Warszawie?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Do zlekkazawiany #2248425 | 83.28.*.* 19 maj 2017 11:36

  Oby twoje słowa były święte. Ponowny wybór przez PSL Pana Białczaka na stanowisko dyrektora to tak jak samobójstwo. Przy tak złej opinii powszechnej nie tylko w naszym Powiecie ale również daleko stąd w placówkach medycznych sprawi że mieszkańcy(patrz pacjenci) w wyborach samorządowych nie poprą PSL-u w ramach rewanżu za takie błędne decyzje. Powinien być przed konkursem zrobiony sondaż w społeczeństwie ażeby władza poznała opinię społeczeństwa na temat działania tej placówki. Sondaż (Oczywiście anonimowy przydałby się także wśród pracowników) dopiero poznaliby prawdę. mój znajomy napisał w testamencie że jeżeli dzieci położa go w zurominiskim szpitalu to testament traci ważność. A Wy spotkaliście się z jakimiś nieprawidłowościami w tym szpitalu? Bo według władz wszystko jest OK. Oczywiście medycznymi. ,,Bo w naszym szpitalu w dowód wdzięczności przyjmuje się tylko kwiaty"

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz