Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Dre-Mar obronił tytuł

2017-05-29 08:43:22 (ost. akt: 2017-05-29 08:44:15)

Podziel się:

Dre-Mar Żuromin ponownie mistrzem Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki w Mławie. Żurominianie obronili tytuł sprzed roku pokonując w finale mławski TS Relaks 3:0.

Olgierd Markowski
Redakcja@kurierzurominski.pl

XIII edycja Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki w Mławie przeszła już do historii. Osiem miesięcy walki na parkiecie Mławskiej Hali Sportowej swój finał miało 12 maja. Wtedy to rozegrano spotkania o miejsca. W finale triumfował Dre-Mar Żuromin. Żurominianie obronili tytuł sprzed roku.
Siatkarze z Żuromina w wielkim finale mierzyli się z zespołem TS Relaks. Nasz zespół nie miał problemów z rywalem z Mławy. Wszystko rozstrzygnęło się w trzech setach. Dre-Mar triumfował kolejno do 18, 18 i 22. To kolejny sukces amatorskiego zespołu siatkówki z powiatu żuromińskiego.
Bezpośrednio po zakończeniu gier finałowych, została podsumowana XIII Edycja PLAS. Puchary, nagrody i statuetki wręczyli Janina Budzichowska – wiceburmistrz Mławy i Dariusz Sowiński – Dyrektor MHS. Wyróżnienia indywidualne tym razem nie trafiły do żadnego z zawodników, którzy reprezentowali najlepszy zespół w lidze. Wyróżnienia natomiast otrzymali Adrianna Próchniak, Tomasz Szwęch – najlepszy zagrywający i Piotr Domżalski – najlepszy atakujący.

FINAŁ
DRE- MAR Żuromin – TS Relaks Mława 3:0 (18, 18, 22)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB