Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Zbigniew Białczak ma konkurenta

2017-05-31 11:56:30 (ost. akt: 2017-05-31 12:13:23)

Podziel się:

Wczoraj minął termin składania aplikacji w konkursie na dyrektora żuromińskiego szpitala. Do Starostwa Powiatowego wpłynęły dwie kandydatury.

Dwie osoby ubiegają się o stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Żurominie. 30 maja upłynął termin składania kandydatur. Dowiedzieliśmy się, że o kolejną kadencję będzie ubiegał się obecny dyrektor placówki Zbigniew Białczak. Pełni tę funkcję nieprzerwanie od 2009 roku. W szpitalu pracuje od 1997 roku. Białczak ma konkurenta, jest nim lekarz pracujący w żuromińskim szpitalu . Poinformował nas o tym wicestarosta Ireneusz Rejmus, który jest przewodniczącym komisji konkursowej. (starostwo nie chciało ujawniać danych osobowych do dnia konkursu). 14 czerwca dowiemy się, kogo wybiorą członkowie komisji.

Komentarze (38) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. SAMOBÓJCA #2259325 | 94.254.*.* 4 cze 2017 08:16

  To że zmiana na stanowisku dyrektora zmniejszyła by nienawiść społeczeństwa do obecnie rządzącego PSL-u nie podlega dyskusji. Moim zdaniem rządzący pozostawią na stanowisku obecnego i tym samym popełnią samobójstwo polityczne. Wybory za rok społeczeństwo czyli wyborcy zapomną i że ponownie zagłosują na PSL. Przy tej opinii jaka panuje w społeczeństwie na temat szpitala nie ma możliwości ażeby społeczeństwo zapomniało wręcz przeciwnie ta decyzja nakręci spiralę nienawiści co będzie największym gwoździem do politycznej trumny PSL-u. O tym ze mam rację przekonacie się włodarze już za piętnaście miesięcy i wspomnicie ten wpis. Trzymajcie tak dalej to zrobi bardzo dobrze waszej konkurencji i z prawa i zlewa. Jeżeli w to nie wierzycie to zróbcie referendum w śród pracowników szpitala i zobaczycie kto ma rację. To ma być według was wasz podstawowy elektorat o oni już dzisiaj was nienawidzą. Ciekawe skąd wy uzbieracie te głosy na wasze listy???

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. ????? #2259319 | 94.254.*.* 4 cze 2017 07:33

   Z relacji świadka(w tvn 24) dowiedziałem się,że ci co spowodowali wypadki i używali noży mieli śniadą skórę i brody.Prowadzący wiadomości nie powtórzyli do 7 30 tej informacji, by nie rzucić nawet cienia podejrzenia na niektóre nacje. Świadek mógł kłamać,mógł być rasistą.Poczekam na komunikat rządowy.Teraz maja świadka,co widział plecy trzech ludzi.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. ????? #2259316 | 94.254.*.* 4 cze 2017 06:37

    Na wyspach stała porcja wiadomości,ktoś spowodował wypadek a zarzucają mu zamach,nie podaja narodowości kierowcy ani narodowości chuliganów z nożami.Gdyby to byli Polacy,to byśmy wiedzieli. Prezydenci usa i francji są z anglikami,ja też.Już się uspokoiło,czekamy na dalsze multi-kulti,jeśli tak przedwcześnie mogę to nazwać.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Kochani #2258864 | 94.254.*.* 3 cze 2017 07:25

    Szpitalem powinien otwarcie rządzić miejscowy kapelan, dla niego zarobek to jak najwieksza ilość ostatniego namaszczenia.Może uzdrawiałby modlitwą ale na dzień dzisiejszy nie ma mocnego wsparcia wśród lekarzy i to oni chcą kasę zarabiać, to jest sprzeczność interesów.Cierpi pacjent, ni modlitwy skutecznej nie ma ni leczenia.Warto popróbować, niech rada weźmie moją propozycję do serca, każdemu z nich przyjdzie podjąć ostatnia walkę, oby długo cierpieli za swoje grzechy a kapłani ostro modlili się za ich ozdrowienie.Szczególne życzenia mam dla vicka i wszystkich innych, podobnie dla chlewniarzy, kurnikarzy,badylarzy i wszystkich co trują jeden drugiego.Moje życzenia są bardzo serdeczne i szczere. A wy wszyscy,chorzy na raka kupujcie przetworzone żarcie,miąsko z antybiotykami,chlebek z ulepszaczami i dawajcie swoim pociechom by szybciej wywinęli się na raka.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Japa #2258764 | 83.31.*.* 2 cze 2017 22:33

     Napisz w tej sprawie list/ tylko dwie kadencje/ do prezesa a może cię wysłucha.

     Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Pokaż wszystkie komentarze (38)