Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Fenomenalna impreza!

2017-06-08 09:07:11 (ost. akt: 2017-06-08 09:14:01)
Fot. Sandra Budka; Młodzieżowa Rada Miasta staneła na wysokości zadania

Fot. Sandra Budka; Młodzieżowa Rada Miasta staneła na wysokości zadania

Podziel się:

Piątkowe popołudnie należało do żuromińskiej młodzieży. Wszystko za sprawą Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta w Żurominie. Krystian Kucharski zaangażował w akcję wiele osób i instytucji.

Paula Borkowska
p.borkowska@kurierzurominski.pl

Impreza rozpoczęła się z hukiem, i to dosłownie. Młodzieżowy Dzień Miasta otwarto wystrzałem z armaty. 2 czerwca już od około godziny 15:00 przed Żuromińskim Centrum Kultury było bardzo gwarno. Pomysłodawcą imprezy był Przewodniczący MRM Krystian Kucharski, wspólnie z nim do organizacji włączyli się: Beata Sobieraj z ŻCK, Klub Wolontariatu oraz Młodzieżowa Rada Miasta. Na samym początku głos zabrała burmistrz Żuromina Aneta Goliat. Wśród zgromadzonych pokrojono okolicznościowy tort. Pierwsza część imprezy była dedykowana najmłodszym.
Wolontariusze wraz z młodymi radnymi chodzili po parku rozdając dzieciom balony i cukierki. Nie dało się również nie zauważyć szczudlarzy z cyrku "Heca". Całe rodziny podziwiały pokaz tańca grupy tanecznej ze szkoły tańca "Art Dance" oraz naszych niezastąpionych "Jagódek". Był również przygotowany kącik zabaw dla dzieci, gdzie mogły one usiąść z opiekunami i pobawić się, a także pomalować sobie twarze. Z minuty na minutę przybywało atrakcji. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć grupy "Ludus" wraz z Kamilem Łebkowskim oraz słynnej "Moto Ósemki". Dodatkowo, do godziny 18:00 specjalnie dla dzieci do parku przyjechali strażacy i policjanci. Dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają w środku wóz strażacki i radiowóz policyjny.

Talenty wokalne na żuromińskiej scenie.

O 17:00 na żuromińskiej scenie zagrały młodzieżowe zespoły. Koncertowali młodzi muzycy z okolic Żuromina. Punktem kulminacyjnym dla młodzieży była impreza taneczna "DJ Night". Dyskotekę pod gołym niebem poprowadziło 5 DJ`ów. Wszyscy świetnie się bawili, zarówno młodzież, jak i występujący dżentelmeni. - Najważniejsze, że obyło się bez większych incydentów, a młodzież była zadowolona. My, jako organizatorzy również jesteśmy zadowoleni i myślimy już o kolejnej imprezie, która prawdopodobnie odbędzie się na zakończenie wakacji.. - dodaje Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Krystian Kucharski.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja #2262514 | 31.0.*.* 8 cze 2017 21:22

    Fajna ta blondyna, jakiś namiar ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Młody #2262131 | 31.0.*.* 8 cze 2017 09:23

    Pozytywna impreza :) Oby więcej takich, brawa dla organizatorów. :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz