Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

22 pary celebrowały pół wieku spędzonego w małżeństwie

2017-06-26 08:37:18 (ost. akt: 2017-06-26 08:43:25)
fot.zuromin.info Po wręczeniu medali był czas na wspólny poczęstunek

fot.zuromin.info Po wręczeniu medali był czas na wspólny poczęstunek

Podziel się:

W poprzednim numerze Kuriera pisaliśmy o „Złotych Godach” w Kuczborku. Tego samego dnia świętowali również jubilaci z gminy Żuromin.

Uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, które nadał sam prezydent Andrzej Duda odbyła się w restauracji „U Rucińskich”.
Odznaczenia wręczyła burmistrz Aneta Goliat wspólnie z pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego.
Redakcja Kuriera Żuromińskiego życzy kolejnych wspaniałych i szczęśliwych wspólnie spędzonych lat. Jubilatami byli: Marianna i Eugeniusz Szczepańscy (55 lat stażu pożycia małżeńskiego), Celina i Walenty Andrzejewscy, Regina i Tadeusz Cyrankowscy, Jadwiga i Stefan Obrzanowscy, Krystyna i Piotr Karpińscy, Kazimiera i Jan Meller, Lucyna i Wiesław Pudlak, Alina i Edmund Zambrzyccy, Marianna i Tadeusz Manista, Helena i Andrzej Asztemborscy, Helena i Aleksander Kryszczak, Anna i Mieczysław Truszkowscy, Urszula i Marian Siemianowscy, Danuta i Andrzej Rygalscy, Jadwiga i Stefan Marlęga, Danuta i Tadeusz Czarnek, Krystyna i Józef Gawęda, Teresa i Tadeusz Kaczmarczyk, Jadwiga i Edward Sochoccy, Genowefa i Walenty Goszczyńscy, Alina i Sylwester Mikiel, Teresa i Jan Pesta.

Paula Borkowska


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB