Sobota, 19 sierpnia 2017. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach

2017-07-12 09:45:50 (ost. akt: 2017-07-12 09:46:55)
Spośród 19 zawodników, Dominik Czarnomski zajął II miejsce w swoim przedziale wiekowym

Dominik Czarnomski wicemistrzem

W Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych. Organizatorem imprezy był Mazowiecki Związek Szachowy. Rozgrywki odbywały się w systemie szwajcarskim na dystansie 7 rund (tempo gry 65 minut na partię dla jednego zawodnika). Mistrzostwa trwały dwa dni. Pierwszego dnia zawodnicy rozegrali 4 rundy (od 10:00 do 18:30), natomiast drugiego - 3 rundy (od 10:00 do 16:00). Zawodnicy konkurowali w 4 kategoriach wiekowych: do 9 lat, do 13 lat, do 15 lat oraz do 18 lat. Dominik Czarnomski kwalifikuje się do grupy do 13 lat. W tym przedziale wiekowym walczyło 19 zawodników. W swojej kategorii chłopak zdobył II miejsce co dało mu tytuł wicemistrza w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów. Gratulujemy!