Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Pożegnania i powroty

2017-07-12 09:56:45 (ost. akt: 2017-07-12 09:57:41)
Łukasz Betlejewski przenosi się do Kasztelana Sierpc fot. arch

Łukasz Betlejewski przenosi się do Kasztelana Sierpc fot. arch

Podziel się:

W sobotę rozpoczęło się okienko transferowe. W klubach niższych lig trwają przerwy w przygotowaniach do nowego sezonu, ale na rynku transferowym widać pierwsze ruchy.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Jak donosi oficjalny funpage bieżuńskiej Wkry mają tam miejsce duże ruchy kadrowe. Bieżunianie są pierwszym klubem w naszym powiecie, który prezentuje nowych zawodników.

Trzech graczy opuszcza Wkrę kosztem Kasztelana
Drużynę prowadzoną przez Roberta Piotrowskiego opuszcza trzech zawodników z Sierpca. Marcin Rokicki, Łukasz Betlejewski i Michał Dzięgielewski nie będą już reprezentować barw drużyny z Bieżunia. Po latach gry wracają na stare śmieci. Ponownie ubiorą koszulki Kasztelana Sierpc. To duża strata dla zespołu Wkry. Dzięgielewski to doświadczony napastnik, który zdobywał wiele bramek dla bieżunian, Betlejewski czołowy zawodnik środka pola, a Rokicki doświadczony stoper przy którym ogrywali się jego potencjalni nastęcy.

Młodzież w blokach startowych
Doświadczonych zawodników na razie zastępować ma młodzież. Do kadry zespołu Wkry Bieżuń dołączyć mają zawodnicy, który przez ostatni rok nie byli aktywni i zrezygnowali z różnych powodów z gry w ekipie z Ligi Okręgowej. Wychowankowie Adrian Kluczewski, Paweł Kaźmierczak, Cezary Melkowski, Dawid Sznajderowski, Mateusz Sowinski, Daniel Kotowski mają rozpocząć przygotowania z zespołem. Z pewnością to jeszcze nie koniec ruchów transferowych w Bieżuniu. O kolejnych będziemy starali się Państwa informować.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB