Wtorek, 21 listopada 2017. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Rezerwy Wkry

2017-07-25 15:00:51 (ost. akt: 2017-07-25 15:03:38)

Podziel się:

Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza zespół Wkry II Żuromin ma przed sobą drugi sezon gry w ciechanowskiej Klasie B. Tegoroczne rozgrywki sezonu 2017/2018 startują 26/27 sierpnia. „Zielono-czerwoni” na inaugurację zagrają z Orlętami Baboszewo.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

1 kolejka – 26/27 sierpnia
Nadnarwianka II Pułtusk – GKS Gumino
Gryf Kownaty Żędowe – Gladiator Słoszewo
Pełta Karniewo – Wkra Radzanów
Sokół Grudusk – Tamka Dzierzgowo
Opia Opinogóra – Żbik II Nasielsk
Orlęta Baboszewo – Wkra II Żuromin


2 kolejka – 2/3 września
GKS Gumino – Wkra II Żuromin
Żbik II Nasielsk – Orlęta Baboszewo
Tamka Dzierzgowo – Opia Opinogóra
Wkra Radzanów – Sokół Grudusk
Gladiator Słoszewo – Pełta Karniewo
Nadnarwianka II Pułtusk – Gryf Kownaty Żędowe



3 kolejka – 9/10 września
Gryf Kownaty Żędowe – GKS Gumino
Pełta Karniewo – Nadnarwianka II Pułtusk
Sokół Grudusk – Gladiator Słoszewo
Opia Opinogóra – Wkra Radzanów
Orlęta Baboszewo – Tamka Dzierzgowo
Wkra II Żuromin – Żbik II Nasielsk

4 kolejka – 16/17 września
GKS Gumino – Żbik II Nasielsk
Tamka Dzierzgowo – Wkra II Żuromin
Wkra Radzanów – Orlęta Baboszewo
Gladiator Słoszewo – Opia Opinogóra
Nadnarwianka II Pułtusk – Sokół Grudusk

Gryf Kownaty Żędowe – Pełta Karniewo

5 kolejka – 23/24 września
Pełta Karniewo – GKS Gumino
Sokół Grudusk – Gryf Kownaty Żędowe
Opia Opinogóra – Nadnarwianka II Pułtusk
Orlęta Baboszewo – Gladiator Słoszewo
Wkra II Żuromin – Wkra Radzanów
Żbik II Nasielsk – Tamka Dzierzgowo



6 kolejka – 30 września/1 października
GKS Gumino – Tamka Dzierzgowo
Wkra Radzanów – Żbik II Nasielsk
Gladiator Słoszewo – Wkra II Żuromin
Nadnarwianka II Pułtusk – Orlęta Baboszewo
Gryf Kownaty Rzędowe – Opia Opinogóra
Pełta Karniewo – Sokół Grudusk

7 kolejka – 7/8 października
Sokół Grudusk – GKS Gumino
Opia Opinogóra – Pełta Karniewo
Orlęta Baboszewo – Gryf Kownaty Żędowe
Wkra II Żuromin – Nadnarwianka II Pułtusk
Żbik II Nasielsk – Gladiator Słoszewo

Tamka Dzierzgowo – Wkra Radzanów

8 kolejka – 14/15 października

GKS Gumino - Wkra Radzanów
Gladiator Słoszewo – Tamka Dzierzgowo
Nadnarwianka II Pułtusk – Żbik II Nasielsk
Gryf Kownaty Żędowe – Wkra II Żuromin
Pełta Karniewo – Orlęta Baboszewo
Sokół Grudusk – Opia Opinogóra

9 kolejka – 21/22 października
Opia Opinogóra – GKS Gumino
Orlęta Baboszewo – Sokół Grudusk
Wkra II Żuromin – Pełta Karniewo
Żbik II Nasielsk – Gryf Kownaty Żędowe
Tamka Dzierzgowo – Nadnarwianka II Pułtusk
Wkra Radzanów – Gladiator Słoszewo



10 kolejka – 28/29 października
GKS Gumino – Gladiator Słoszewo
Nadnarwianka II Pułtusk – Wkra Radzanów
Gryf Kownaty Żędowe – Tamka Dzierzgowo
Pełta Karniewo – Żbik II Nasielsk
Sokół Grudusk – Wkra II Żuromin
Opia Opinogóra – Orlęta Baboszewo

11 kolejka – 4/5 listopada
Orlęta Baboszewo – GKS Gumino
Wkra II Żuromin – Opia Opinogóra
Żbik II Nasielsk – Sokół Grudusk
Tamka Dzierzgowo – Pełta Karniewo
Wkra Radzanów – Gryf Kownaty Żędowe
Gladiator Słoszewo – Nadnarwianka II Pułtusk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB