Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Pierwsze ruchy kadrowe Wkry Żuromin

2017-07-25 15:21:44 (ost. akt: 2017-07-25 15:23:24)

Podziel się:

Wkra Żuromin kompletuje kadrę na nowy sezon 2017/2018. Nowym zawodnikiem Wkry został Mariusz Rutkowski z Lecha Rypin na mocy transferu czasowego. Na stałe w Żurominie zostaje również Michał Chojnacki.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Żuromin rozpoczęła swoją aktywność na rynku transferowym. Kilku nowych twarzy należy się spodziewać w szeregach żurominian w nowym sezonie. Klub zaprezentował pierwszych dwóch graczy.
Jeden z nich jest dobrze znany, bo w sezonie 2016/2017 już występował w barwach Wkry Żuromin. Michał Chojnacki, bo o nim mowa trafił do klubu na zasadzie transferu definitywnego. Na mocy transferu czasowego przez cały najbliższy sezon będzie występował Mariusz Rutkowski. To wychowanek Lecha Rypin. Ten zawodnik występował w tym klubie ostatnie pół roku. Wcześniej bronił barw Sparty Brodnica, kiedy ta występowała w rozgrywkach III ligi.
- Cały czas badamy rynek. Czekamy na rozwój wydarzeń – mówi prezes klubu Michał Osiecki i dodaje – chcemy wzmocnić pozycję bramkarza, ale wszelkie rozmowy są bardzo trudne, dodatkowo zawodników o odpowiednim poziomie sportowym na naszym rynku nie ma wielu.
Mówi się, że żuromiński klub ma również pozyskać doświadczonego Kamila Boniewskiego. Choć w klubie nie potwierdzają przyjścia tego zawodnika to musi być coś na rzeczy. Były gracz m.in. czwartoligowych Błękitnych Raciąż czy też Kryształu Glinojeck, a ostatnio Wkry Bieżuń widziany był w poniedziałek w Żurominie i wziął udział w zajęciach treningowych Wkry.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB