Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Trzy kolizje w ubiegłym tygodniu

2017-07-25 15:34:58 (ost. akt: 2017-07-25 15:36:13)

Podziel się:

Żuromin.

W sobotę około godziny 11:00 na ulicy Wyzwolenia, 20-latek kierujący samochodem marki Skoda nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu Honda, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. 20-latek dwukrotnie uderzył w japońskie auto. Sprawce ukarano mandatem karnym. Nikt nie odniósł obrażeń.

Będzymin

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Będzymin. O godzinie 3:47 ( 16.07) kierująca pojazdem marki Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Rozwozina nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi marki Ford- kierująca nim kobieta z obrażeniami kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Obydwie kobiety były trzeźwe.

Wymusił pierwszeństwo

Podobna sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 541. Na wysokości Chamska o godzinie 17:30 kierujący pojazdem marki Citroen nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od strony Żuromina pojazdowi marki Ford, który się przewrócił. Pasażer citroena odniósł niegroźne obrażenia. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, a sprawca otrzymał mandat karny.Zebrała Paula Borkowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB